A Zsémbes: Egy Escort nyomában

A Zsémbes: Egy Escort nyomában

Mielensäpahoittaja Eskorttia etsimässä

Grump Németországba utazik azzal az ürüggyel, hogy elcserélje régi szeretett Ford Escort autóját.
Így viszont kénytelen együtt tölteni egy kis időt bátyjával, akivel hosszú ideje elhidegültek már egymástól, de ez az együtt töltött idő végül évtizedes régi sebeket gyógyít… Több

Forgatókönyvíró: Daniela Hakulinen, Tuomas Kyrö
Ország: Finnország, Németország
Premier (HU): 2022.12.29. | Telekom TVGO (2023.03.30.) | HBO Max (2024.02.23.)
Forgalmazó: ADS Service

KULCSSZAVAK

2023.04.02 Gamehun638

A képminőség eszméletlen. Csak azért is meglesem. Szerintem még a rendező se tudta, hogy mit akar kihozni ebből a filmből. Jó lett volna többet látni a motorozást. A mellékszálak igencsak unalmasak, és több se füle-se farka dolog van. Egy picit több ... Több

2022.12.30 ofszet

Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy szerintem ez a fajta humor egészen középszerű, így nem sok maradt meg bennem az egész filmből.

2022.12.31 András

Alapvetően jól szórakoztam, de szerintem nem veszít sokat az, aki egyszerűen csak kihagyja.

2022.12.29 András

A film 1 762 800 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 952 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Eredetileg Aake Kalliala játszotta volna Tarmo, a Zsémbes testvérének szerepét, de egy héttel a forgatás második részének németországi kezdete előtt megsérült, ezért Kari Väänänen vette át a szerepet.Szerző: csd