Gyűlölök és szeretek

The Hating Game

2022.10.27 Zsolt Szabó

Kötelező romkom

Mikor a filmre leültem megnézni a nappalimba, semmi plusz elvárásom nem volt eme filmmel kapcsolatban, de közben rá kellett jönnöm, hogy ez a film egy nagyon jó kikapcsolódás, a történet jó. Van benne minden, ami kell: civódás, megbocsátás, romantika, esküvő, összetartozás, kiállás a másik mellett etc. Jól bemutatja a film, hogy nem minden fenékig tejfel egy kapcsolatba, de attól még jól működhetnek együtt, ha szépen összecsiszolódnak, jobban megismerik egymást a felek, mivel a film kiindulási alapja az, hogy adott egy nő és egy férfi, akik közvetlen munkatársak, de nagyon nem tudják elviselni egymást, és ebből jönnek a kis dolgok, amik, mint kiderül, közelebb hozzák egymást. A filmet én csak ajánlani tudom, az idei év egyik legjobb romantikus filmjének tartom. 7/10.

2022.01.30 Ms. Akárki

Tipikus romkom, de engem most kifejezetten kikapcsolt. Kiszámítható és könnyed kikapcsolódást ígér az előzetes alapján, és ezt az ígéretet maradéktalanul be is tartotta. Lucy Hale-t amúgy is nagyon kedvelem, és ez a szerep igazán idomult is hozzá.

2022.01.29 Lóri Ádámcsik

Szórakoztató

Egy nézhető, jó kis esti romantikus vígjáték. Nem akar több lenni, sem kevesebb. A színészek nem játsszák túl a szerepüket, jól hozzák a figurát.

2022.08.07 Yosihiro

Szeretve gyűlölni

A film címe miatt adódóan voltam kíváncsi erre az alkotásra. Nem csalódtam, mert egy nagyon laza romantikus filmet kaptam, amit érdemes megnézni. Egy igen klasszikus történet veszi kezdetét, ahol a két főhős utálja egymást, végül egymásba szeretnek. Az igazi fénypontok azok a heves jelenetek, amikor egymásnak esnek. Talán ezek a pillantok tartják fent a tüzet ebben a filmben. Végül, amit még meg kell jegyezni, az a szókimondás, amit Joshua édesapjának mond Lucy. Ez talán a legemberibb vagy életszerűbb dolog, amit ebben a filmben tapasztaltam. Sok elfojtott érzelem van a világban és ezek az érzelmek gyűlnek az emberben, amit nem ad ki. Itt van a szerelem vagy a gyűlölet, amire a film is rámutat, hogy az emberi belső érzés más mint amit a világ felé mutat. Igazából remek kikapcsolódás mindenki számára, mert egyszerűen szeretni való jelenetekkel van teli. Bár tucatjával van ehhez hasonló produkció, de valahogy mégis különböznek egymástól, hiszen mi emberek sem vagyunk egyformák. Összességében a forgatókönyv jó, a rendezés közepes. A színészek egy jó átlagot hoznak, és itt nem emelnék ki senkit. A hangi és képi effektek jók. Így ez az alkotás nálam eléri a jó színvonalat. Csak ajánlani tudom minden romantikus filmet kedvelőnek. Üdv, Yosi.

2022.07.25 dandelion1983

Pár éve olvastam a könyvet, nagyon tetszett, és a film is egészen jól hozza a hangulatát. Könnyed, romantikus alkotás, de szerencsére nem válik bugyutává, és a szereposztás is csak hozzáad a történethez. A romantika volt nekem kicsit kevés benne a mű... Több

2022.01.20 Tibi

Oké, nálam ez az idei év első tuti befutója. Hihetetlenül megérintett a történet, szerintem mi ilyen emberi kapcsolatokról csak álmodhatunk, így ez a történet remekül megmutatja, mire is lehet törekedni az életben.

2022.01.23 HanGa

Az előzetes alapján körvonalazódik az emberben, hogy miről is fog szólni. Vannak benne kiszámítható és közhelyes jelenetek, de mégis egy kedvelhető darab. Remek a két főszereplő közti kémia, és egész humoros jelenetekkel is találkozhatunk.

2022.01.21 Rajkó

Alapjában véve kellemes kikapcsolódást nyújt a film, amolyan tipikus romantikus dráma, de sajnos nem több ennél. Aranyos, de sajnos ennyi.