A kelletlen útitárs (2014)

The Homesman

Hilary Swank

dailyfilmsan   2018. 04. 01.

Az eleje kicsit zavaros volt de a közepére egyre érdekesebb és érdekesebb lett. Adott 3 elmebeteg nő akikről nagyon elszórva kapunk információkat és a film végéig jönnek ezek az információfoszlányok. És ott van Hilary Swank karaktere akiről azt hiss... több»

Ragemarci   2015. 10. 19.

Jones papa nagyon érzi ezt a neo-western vonalat. A film kegyetlenül szemlélteti, milyen lehetett az élet ezekben az időkben.

Mano35   2015. 10. 23.

Nem mondanám a legjobb western filmnek, de összességében lekötött és egyszeri nézésre szórakoztató. Viszont Tommy Lee Jonestól jobbat vártam, valamellyest csalódás volt.

J.Fatime   2015. 10. 20.

Hát nem tudom én valahogy nem igazán rajongom az ilyen western jellegű filmekhez. Gondoltam adok neki egy esélyt,de nekem túl retro,túl unalmas volt. Elkezdtem nézni de kb már 20 perc után át is váltottam egy vígjátékra. Nem igazán tetszett,de akik szeretek ezt a stílust azoknak biztos érdekes a film.

Galway   2015. 03. 23.

A film olyan oldalát jeleníti meg a vadnyugatnak, amit eddig még nagyon senki nem vett filmre. A vadnyugati nők életét mutatja be (részben )akik néha hónapokig távol a férjüktől, hőségben, egyedül/minimális segítséggel végeznek férfiaknak való munkát... több»

cvölf   2016. 02. 07.

Ilyen ez a vadnyugat: erőssé teszi, aki képes erőssé válni, a többieket viszont kegyetlenül bedarálja. Remek film lett, hiánypótló.

coyote   2015. 05. 05.

Nagyon érdekes koncepcióval dolgozik a film, és elég szokatlan módon nyújt bepillantást a sok filmben idealizált vadnyugat kulisszái mögé. Remek alakítások, erős sztori, mi kell még?

Az egyik őrült nő, Arabella, Grace Gummer, Meryl Streep lánya.

(Berto49)