dailyfilmsan   2018. 04. 01.

Az eleje kicsit zavaros volt de a közepére egyre érdekesebb és érdekesebb lett. Adott 3 elmebeteg nő akikről nagyon elszórva kapunk információkat és a film végéig jönnek ezek az információfoszlányok. És ott van Hilary Swank karaktere akiről azt hisszük olyan erős karakter mint a Hideghegyben Ruby Thewes (Renée Zellweger). Ez jól működött a film végéig ami mint egy lyukas bicikli kerék laposodott el. Ezért csak 3 csillagot érdemel szerintem az 5-ből.

Hakker   2018. 11. 12.

Szerintem ez egy remek film, nem az a szó szoros értelemben vett western film, jóformán a díszlet miatt lehetne annak nevezni. Zseniális színészi alakítások vannak benne, Tommy Lee jones, rendezőként se volt rossz.

Ragemarci   2015. 10. 19.

Jones papa nagyon érzi ezt a neo-western vonalat. A film kegyetlenül szemlélteti, milyen lehetett az élet ezekben az időkben.

Greti0430   2015. 03. 23.

A film olyan oldalát jeleníti meg a vadnyugatnak, amit eddig még nagyon senki nem vett filmre. A vadnyugati nők életét mutatja be (részben )akik néha hónapokig távol a férjüktől, hőségben, egyedül/minimális segítséggel végeznek férfiaknak való munkát. H a valaki megnézi a filmet, világos lesz, hogy a vadnyugat nem az a fenékig-tejfel dolog volt, ahol country zenészek muzsikálnak, és minden este csinos szalagos kalapban ugrálnak a hölgyek. Nem! a Vadnyugatot a maga higed, rideg, kegyetlen valójában mutatja be, ahol egy nő "jogosan" őrül meg.

Mano35   2015. 10. 23.

Nem mondanám a legjobb western filmnek, de összességében lekötött és egyszeri nézésre szórakoztató. Viszont Tommy Lee Jonestól jobbat vártam, valamellyest csalódás volt.

Hilary Swank

Jones rendezői képességei immáron végleg megkérdőjelezhetetlenné válnak – A kelletlen útitárs amellett, hogy nagyon szépen illeszkedik a rendezői portfólióba, direktorként képes olyan oldalát és arcát is megmutatni, amit még nem láthattunk. 80/100

Az egyik őrült nő, Arabella, Grace Gummer, Meryl Streep lánya.

(Berto49 )