A hihetetlen család 2.

Incredibles 2

2018.11.13 iq.csabi

14 év után, zseniális folytatása az előző résznek. Mondani valóval rendelkezik, de emellett szórakoztató. Jó poénokkal van fűszerezve.

2019.02.20 Vágottszemű

Szerintem jobb volt mint az első. A főellenség nem volt kiszámítható, még én sem gondoltam rá, hogy ki lesz az. Akinek tetszett az első rész annak ez is tetszeni fog.

2018.07.04 Gábor Rózsa

Az elmúlt 15 év egyik legjobb animációs filmjének folytatása. Tele van kedves viccekkel és aranyos pillanatokkal, de ha a rózsaszín rajongói szemüveg nélkül tekintünk rá, mégis azt mondhatjuk, hogy ez egy újabb átlagos, de “jó” mese.

2018.07.11 Evcsi95

Nagyon aranyos film. Az öcsém oda volt érte. Sikerült ugyanolyan jó minőségű filmet összeállítani, mint az első rész volt. Talán csak annyi a hibája, hogy gyerekfilmhez képest, kicsit sok a beszéd benne, ami nem biztos, hogy leköti a gyerekeket, de egyébként csúcs film!

2018.08.17 authorgirlll

Látványvilágban és történetben is felülmúlta önmagát a film, de az enyhén agresszív vonal megmaradt, így még mindig nem tudtam teljesen élvezni, a húgom pedig sokszor félt is.

2019.03.12 angel001

Nagyszerű

Nagyszerű, fantasztikus,zseniális. Ritka amikor ennyi idő után kiadnak egy új filmet, mégis ennyire érdekfeszítő,izgalmasra sikerül!mindenkinek csak ajánlani tudom.

2019.06.18 Zsolti01

Szerintem felülmúlta az előző filmet is. A főgonosz nagyszerű lett, nekem elnyerte a tetszésem. A karakterek még mindig nagyszerűek. Megérte ennyit várni rá.

2018.12.27 Mr. Zero

Hihetetlen jó folytatás!

A Pixar nem véletlenül az egyik legremekebb ha animációs filmekről van szó. Emlékszem gyerek fejjel láttam az első részt ami azonnal megfogott. Humorosak voltak a karakterek, a grafikája gyönyörű főleg az akkori technológiához mérten. Aztán sajnos szép lassan elfelejtődött ez a történet is mint oly sok másik. Aztán idén beharangozták a folytatást. Meg kell valljam, kétkedve fogadtam a hírt gondolván, hogy ezúttal már biztos nem tudnak semmi eredetivel előrukkolni. Nos tévednem kellett, mivel egy igazán szerethető folytatást kaptunk sőt mi több nekem még jobban be is jött mint előde. Kifejezetten tetszett az, hogy a készítők nem mentek el afelett, hogy mennyi idő telt el a két történet között és ezt ily módon bele is tették a történetbe. A történetet tekintve mai modern gondolkodással ötvözték lásd a fordított szerepeket miszerint a férfi is maradhat otthon gyereket nevelni nem csak a nő. Mivel ez a dolog még manapság sem teljesen megszokott így én úgy éreztem, hogy ezt szeretnék egy picit jobb színben feltüntetni és ez tetszett. Nem szabad idejétmúltnak lennünk. Humorát tekintve ismét csak hibátlan volt, nem vitték túlzásba a poénokat és amiket elsütöttek azok bizony hibátlanok voltak. Reméljük, hogy további hasonlóan remek folytatást láthatunk még.

2019.02.03 P

Engem nem igazán fogott meg a film. Azt reméltem, hogy többet fogok nevetni, de az egyetlen rész, ami megmosolyogtatott, az az volt, amikor Furi képességei a felszínre törtek. Az viccesnek volt mondható. És azt éreztem, hogy a szórakoztatás helyett inkább a PC-kompatibilitásra hajtottak a készítők.

2018.09.04 Timo93

Az első rész az egyik nagy kedvencem volt gyerekként sőt a mai napig. Egy picit csalódás volt nekem az új rész. Olyan érzésem volt a film nézése közben mintha az örök téma lenne a mese lényege( a Feminizmus): a nők igenis képesek azt a munkát elvégez... Több

2019.02.22 FGyula

Kimondottan gyenge

Sajnos az elsőrész uttán nagy csalódást okozott. Kimondottan unalmas volt.

2018.08.14 buzsikturner

Méltó folytatása az első résznek, szórakoztató, ugyanakkor nagy hangsúlyt fektet a családi, de a személyes drámákra is. Minőségi, aprólékos kivitelezés.

2018.07.14 Empeloc

Alapból tartózkodni szoktam a magas elvárásoktól minden folytatásnál, de erre mégsem sikerült úgy beülnöm. Mindenképpen szerettem volna, hogy az elsőhöz méltó folytatást kapjak, így kissé félve ültem be a moziba, de szerencsére minden várakozást felü... Több

2018.06.24 quentin

Istenem, én ezt a mesét már annyira vártam, hogy el sem tudom mondani. Bár az is hozzátartozik, hogy egy kicsit féltem is tőle, hogy majd egy kissé langyos lett, vagy épp nem sikerül egy igazán méltó folytatást készíteni, de szerencsére nem így lett.... Több