A párterápia

A párterápia

The Intervention

A négy pár egy hétvégi kiruccanáson találkozik egymással. A kellemes kikapcsolódásnak indult program váratlan fordulatot tesz, amikor az egyik páros rájön, hogy valójában az egész utazás egy előre megrendezett találkozás, melynek célja, hogy segítsen egyenesbe hozni a veszélybe került… Több

Rendező: Clea DuVall
Forgatókönyvíró: Clea DuVall
Zene: Sara Quin
Premier: 2016.01.26.
Cobie Smulders
Melanie Lynskey
Clea DuVall

2019.09.14 tomrocky

Hát, nem egészen mondanám drámának, ez a műfaji megjelölés nem igazán passzol erre a filmre. Egy kissé unalmas, a film első harmada teljesen érdektelen.

2019.07.16 HercegPeter

Humortalan összevisszaság. Leginkább így tudnám jellemezni. Bár a történet egyszerű, mégis idiótaságnak tűnik. Szerintem a színészek is érezték, hogy milyen jellegtelen és szürke ez a film. Legalábbis ez látszik a játékukon. Mindenki az átlagos szint... Több

2017.06.16 bahhama

Egész jó kis film arról, mekkora felelősség másnak tanácsot adni. Jó tanácsot adni pedig lehetetlen. Ezek alapszabályok. A film arról szól, hogy mindenki csak a maga fejéből tud beszélni, vagyis a legnagyobb gubancok annál vannak, aki a másikat akarja megjavítani.

2017.02.07 gandalf01

Elhiszem, hogy ez a film nem mindenkinek fog tetszeni, de nekem nagyon bejött. A humor, a színészek mind nagyon klasszak voltak.

A film összbevétele 32 919 dollár volt (imdb.com).

A párterápiát a Georgia állambeli Savannah-ban forgatták 2015 nyarán mindössze 18 nap alatt. Szerző: hp

A film világpremierje a 2016-os Sundance Filmfesztiválon volt január 26-án. Nem sokkal ezt követően jelentette be a Paramount Pictures, hogy megszerezték A párterápia nemzetközi forgalmazási jogait. Szerző: hp

A filmről elismerő szavakkal írtak a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon negyven szemlézett írást követően 80 százalékon áll (2017. április). Szerző: hp

Melanie Lynskey-t alakításáért a zsűri különdíjára jelölték a 2016-os Sundance Filmfesztiválon. Szerző: hp

Válás
Itt és most