VFTS   2016. 07. 26.

Könyvben nem olvastam, de a sorozat nagyon jó. Fordulatokban és akciókban nincs hiány. A harmadik évadban új vizekre evezett a sorozat, ami nem vált a hátrányára annak ellenére sem, hogy fogynak az eredeti szereplők.

notimoni   2017. 04. 15.

Nagyon szuper kis sorozat. Kétkedve vágtam bele, de mindhárom évad lekötött és izgalmas epizódról epizódra. Jók a szereplők és a karakterek is. Tele van fordulatokkal, ami plusz pont :)

Rivaikun   2016. 09. 06.

Vannak kiszámítható ütközetek, és a mellékszereplők sem annyira erősek, de ennyi bőven belefér egy három évadot már megélt sorozatba ! 9/10

KingAdam   2017. 09. 27.

Most végeztem az első évaddal és zseniális! Kiváló történet, kiváló szereplőkkel! Én a csatahajó című film álltál adott élmény miatt féltem hogy nem fog tudni eleget nyújtani a sorozat, de tévedtem! Megállás nélkül nézem, imádom!

judikm   2016. 08. 29.

Nagyon jó, izgalmas, fordulatokban bővelkedő sorozat. Mindenkinek ajánlom!!! 10/10!!!

Még szerencse, hogy az elmúlt hónapok sorozatos termését nézve nincs is igazán szükség, hogy ilyen borzalmakra fanyalodjunk rá. több»

Eric Dane és Rhona Mitra szerepeltek már együtt sorozatban. A Gideon's crossing-ban mindketten orvost alakítottak.

(VFTS)

A sorozatban feltűnő olasz tengerjáró hajó valójában az óceánjáróból lett hotel, Cunard White-Star Line RMS Queen Mary hajó. 1967 óta ki van kötve Long Beach kikötőjében.

(VFTS)

A USS Nathan James valójában a USS Halsey. A sorozatban feltűnő kutyát Halseynek hívják.