Advertisement

Michela De Rossi
Leslie Odom Jr.
Michela De Rossi

Lucky04   2022. 01. 25.

Számomra nagy csalódás volt a film, mert nagyon vártam rá, hiszen a Maffiózók az egyik kedvenc sorozatom. Remélem lesz folytatása, hogy helyrehozza a film általi hiányosságokat.

valaja   2021. 12. 07.

Számomra az év egyik legnagyobb csalódása. Sokkal többet vártam, és szerintem sokkal több is volt benne. Őszintén mondom, hogy igazán nagy kár érte, legjobb szívvel is maximum 3 csillagot lehet rá adni.

Zsolt   2021. 12. 08.

Nagyon élveztem, örülök, hogy nem kellett csalódnom, pedig az elvárások magasak voltak a Maffiózók után. A történet érdekes és tele van szálakkal, amelyek mind fenntartják az érdeklődést.

papaja   2021. 10. 27.

Pontosan azt hozta, amit a Maffiózók minősége után vártam, nem okozott csalódást. Csak ajánlani tudom rajongóknak és nem rajongóknak egyaránt.

Nick Vallelonga apja, Tony Lip alakította Carmine Lupertazzit a Maffiózók című HBO-sorozatban.

2018. márciusában jelentette be a New Line Cinema, hogy megvásárolta a kultikus Maffiózók című sorozat előzményfilmjének megfilmesítési jogait.

A film forgatókönyvírója, David Chase rendezőként is bemutatkozott 2012-ben. A direktor első filmjének egyik főszerepét az a John Magaro alakította, aki ebben a filmben is szerepet kapott.

A fiatal Tonyt a Maffiózók sorozat főszereplőjének (James Gandolfini) fia, Michael Gandolfini alakítja.

A film forgatása 2019. április 3-án kezdődött meg Brooklynban, és júniusban ért véget.

Tizennégy évvel a Maffiózók befejezése után most itt van a kultsorozat előzményfilmje, a The Many Saints of Newark, amelyben fiatalon látjuk viszont a jól ismert karaktereket, és bár új főszereplőt kapunk, az ő személye is nagyon ismerős lehet. több»