Rendes fickók

The Nice Guys

2019.01.09 dovetusfurdo

Egy kis bunyó , egy kis akció , egy kis bűnügy élvezhető . Vannak benne jó poénok , szereplőosztás kiváló . Minden klappolt ebbe a filmbe .

2016.11.03 Tibor1114

Nagyon szórakoztató vígjáték bár nekem kicsit kusza volt a több szálú menet. Viszont nagyon vicces fordulatos mozi. A karakterek nagyon passzolnak a régi időkhöz és a gengszteres viselkedés keverve a humorral nagyon jól sikerült.

2016.12.07 Szorcsik

Nagyon szórakoztató akcióvígjáték, remek humoros történet, krimi. Minden megvan benne, aminek meg kell lennie ahhoz, hogy egy film igazán lebilincselő legyen. Nekem nagyon tetszett.

2019.05.31 imreacs82

Humorban gazdag, érdekes, kicsit elvont krimi thriller, aminek a minőségét megadja a Russell Crowe , Ryan Gosling , Kim Basinger trió. Érdemes megnézni.

2016.11.02 kicsimano

Magával ragadó film volt a rendes fickók,. Valósággal pörögtek az események, nem volt benne egyetlen egy üresjárat sem. Egyúttal humoros is volt, úghyogy mint a vígjátékok, mind az akciófilmek kedvelőinek kitűnő választás.

2019.01.13 tooker

Voltak kételyeim a film színvonalával szemben, de kellemesen csalódtam. A rendes fickók egy színvonalas, érdekes, fordulatos és izgalmas thriller-krimi.

2017.05.02 Wolowitz

Nagyon jó szintet hozott ez a film. Szerintem bőséggel akadt benne humor és akció egyaránt. Szépen hozta a régi stílust és egy percig sem untatott a történet. Én bárkinek bátor szívvel tudom ajánlani.

2017.03.24 georgri

A Rendes fickók egy elképesztően színvonalas alkotás mindenféle szempontból. Azon túl, hogy a színészek fantasztikusak benne, a történetvezetés is fenomenális.

2017.02.08 Ancsus

Engem magával ragadott ez az 1977-ben játszódó vígáték a maga hagulatával, kosztümeivel. Nosztalgikus érzéseket keltett bennem. Nagyon jól szórakoztam rajta, kiválóak voltak benne a színészek.

2022.03.29 Dinácska

Van ugyan sztori, de az itt eltörpül a poénok rengetegében, és ebben nem csak Ryan Gosling, hanem Russell Crowe is jeleskedik. Stílus és hangulat a tetőfokon, amihez jó választás volt a 70-es évekbe ágyazni a mozit, ám érzésem szerint túl sok hangsúlyt fektettek a poénkodásra, ezáltal a történet eltörpül mellette.

2017.03.20 Zenta

Ennek a filmnek minden egyes másodperce megérte, tömör izgalom és szórakozás. Csak azt sajnáltam, hogy véget ért, ugyanis még hosszasan el tudtam volna nézni.

2016.12.02 gubimari

Nagyon tetszett az a környezet, melyben a film játszódik, a 70-es évek retro hangulata, a jelmezek kavalkádja. A két színész bravúrosan játszott, tökéletesen kiegészítették egymást.

2017.03.27 Szinano

Régen láttam már ilyen filmet, aminek nem is a cselekménye, nem is a színészi alakítások, hanem maga a film atmoszférája és hangulata fogott meg. Ehhez jött hozzá minden más, ami emelte a film tökéletességét.

2016.09.17 krazucsi

Könnyed, szórakoztató vígjáték, amely képes egy munkával töltött, fárasztó nap után is valósággal feldobni az embrt. Imádtam a retro hangulatot, ami körüllengte a filmet. Le a kalappal Shane Black előtt, sokadjára is.