Rendes fickók

The Nice Guys

2023.03.05 Erik Csok

Az utóbbi idők legjobb akció-vígjátéka!

Ha jól emlékszem, kb. egy éve láttam. Akkor nagyon tetszett, a kedvenc filmjeim között is emlegettem, sőt, ha nagyon őszinte akarok lenni, még most is oda tartozik. Nagyon sokat lehet rajta nevetni, és remek akciójelenetek vannak benne. Érdekes a sztori, és Ryan Gosling, hiába nem nagyon bírom, de ebben a filmben nagyon nagyot játszik, ezt aláírom. És szerintem neki amúgy ezek a filmek jobban állnak, mint sem a komolyabb hangvételűek. Russel Crowe pedig, mint mindig, itt is jól játszik. Az a fajta film, amit bármikor elő lehet venni és megnézni, hogy aztán úgy állj fel a székből, hogy annyit nevettem ezen a filmen, hogy csak na.

2016.06.02 ArpiHajdu és Réci

Régen nevettem ennyit egy film során. Ryan Goslingot jó színésznek tartottam, most pedig megmutatta, hogy szórakoztatni is tud. Russell Crowenak pedig sikerült elfeledtetnie a Nyomorultakbeli "alakítását". Az év egyik legszórakozatóbb filmje, hiába v... Több

2017.02.17 dulkap

Remek kis buddy-movie kiváló színészekkel, izgalmas és vicces forgatókönyvvel. Ugyan időnként feleslegesen próbál dramatizálni és a film ritmusa is meg-megdöccen, de ettől függetlenül egy nagyon élvezet akciómozi, remek hangulattal és jó poénokkal.

2016.05.27 Bogi87

Shane Black 1977-ben játszódó rendkívül szórakoztató vígjátéka egyszerre frappáns, szókimondó, pörgős, váratlan és még tartalmas is. Ryan Gosling és Russell Crowe a csúcsformáját hozza ebben az akcióvígjátékban.

Nekem ez csak átlagos.Persze,azért nem rossz,de nem lesz kedvenc.Retro,vicces,pörgős,de valahogy mégsem jött be nekem teljesen.Sorry Russell és Ryan,de én többször nem vagyok rá kíváncsi.

2018.01.02 indingo

Nekem nagyon tetszett a film stílusa. Elég egyedi ez a retro dolog, jó kis zenék is voltak benne. Gosling a kislánnyal remek páros. A történet is végig izgalmas, mindig történt valami.

2017.07.17 Deku

Meglepve tapasztaltam, hogy bizony nagyon szórakoztató lett ez a film. Valahogy kellemesen hangsúlyban van az akció és a vígjáték is. Nagyon pöpec lett. Ajánlom mindenkinek.

2017.08.03 HercegPeter

Nem sokat tudtam előzetesen a filmről, csak úgy nagyjából a körvonalakat ismertem. Ennek ellenére hatalmas pozitív csalódás volt számomra a film. Azt vártam, hogy egy lagymatag, erőltetett poénokkal teletűzdelt, lövöldözős tucatfilm lesz, de nagyot t... Több

2017.09.29 Berto49

Ez a film is szerintem crazy típusú, Shane Black ebben nagy mester. Crowe és Gosling volt számomra a húzónév, be is jött, bár Gosling figurájának a fizimiskája nem tetszik, de például a WC ajtós jelenet eszméletlen. Crowe meg csak egyre hízik, végül ... Több

2019.04.22 dailyfilmsan

Ryan Gosling és Russel Crow párosa csúcs ebben a filmben. A 70-es 80-as évek stílusát is nagyon jól hozza a film. A történet kicsit hebehurgya, de még az is elfogadható, hiszen a két főszereplő parádés kalandja Hollywood alvilágában egész élvezhető. Egyszer mindenképp megéri megnézni.

2018.03.22 szaka123

Nagyon jó film volt. Ryan Gosling amúgy is nagy kedvencem, szóval már régóta vártam a filmet. Az elején fel kell venni a film hangulatát, ritmusát, de utána nem lehet abbahagyni és iszonyat jó poénok vannak benne. A sztori többször is meg van tekerve, mint kellene, de ettől működik a film! Érdemes többször is megnézni! :)

2020.02.05 Szilonka

A régi idők nagy nyomozós filmjeit juttatta az eszembe. Végig lekötötte a figyelmemet, helyenként még humora is volt.

2017.12.09 elekm90

Nem rossz akció-vígjáték, két jó alakítással Crowe és Gosling jóvoltából, de szerintem nem maradandó alkotás. Shane Black rendező 2005-ös "Durr, durr és csók" című filmje nagyjából ugyanezt tudja (egy esetlen és egy profi duója, egy kevés misztikum, stb.), de az nekem egy kicsivel jobban tetszett, mint ez a film. 6/10

2018.09.22 Norbert93

Maga az összeesküvés elmélet nem a világot elpusztitó vagy monopolizálni készülő szupergonoszok terve, hanem egy teljesen hétköznapi és mindenki által használt dolog. Ebben a tekintetben egyáltalán nem volt túlzó a film, mindvégig megragadt a realitá... Több