Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Vélemények: Rendes fickók (2016)

uniterra   2020. 11. 13.

Alapból jó kis szituációs komédia, bár mikor megjelent Kim Basinger, az egész leült 25 percre, s átment unalmas párbeszédekbe. Gosling beszólásai mindig jól ültek, ugyanakkor a történet nagyon lazán kapcsolódott egymásba. Mondhatni a történet nem is ... több»

ArpiHajdu és Réci   2016. 06. 02.

Régen nevettem ennyit egy film során. Ryan Goslingot jó színésznek tartottam, most pedig megmutatta, hogy szórakoztatni is tud. Russell Crowenak pedig sikerült elfeledtetnie a Nyomorultakbeli "alakítását". Az év egyik legszórakozatóbb filmje, hiába v... több»

dulkap   2017. 02. 17.

Remek kis buddy-movie kiváló színészekkel, izgalmas és vicces forgatókönyvvel. Ugyan időnként feleslegesen próbál dramatizálni és a film ritmusa is meg-megdöccen, de ettől függetlenül egy nagyon élvezet akciómozi, remek hangulattal és jó poénokkal.

Bogi87   2016. 05. 27.

Shane Black 1977-ben játszódó rendkívül szórakoztató vígjátéka egyszerre frappáns, szókimondó, pörgős, váratlan és még tartalmas is. Ryan Gosling és Russell Crowe a csúcsformáját hozza ebben az akcióvígjátékban.

indingo   2018. 01. 02.

Nekem nagyon tetszett a film stílusa. Elég egyedi ez a retro dolog, jó kis zenék is voltak benne. Gosling a kislánnyal remek páros. A történet is végig izgalmas, mindig történt valami.

Deku   2017. 07. 17.

Meglepve tapasztaltam, hogy bizony nagyon szórakoztató lett ez a film. Valahogy kellemesen hangsúlyban van az akció és a vígjáték is. Nagyon pöpec lett. Ajánlom mindenkinek.

HercegPeter   2017. 08. 03.

Nem sokat tudtam előzetesen a filmről, csak úgy nagyjából a körvonalakat ismertem. Ennek ellenére hatalmas pozitív csalódás volt számomra a film. Azt vártam, hogy egy lagymatag, erőltetett poénokkal teletűzdelt, lövöldözős tucatfilm lesz, de nagyot t... több»

Berto49   2017. 09. 29.

Ez a film is szerintem crazy típusú, Shane Black ebben nagy mester. Crowe és Gosling volt számomra a húzónév, be is jött, bár Gosling figurájának a fizimiskája nem tetszik, de például a WC ajtós jelenet eszméletlen. Crowe meg csak egyre hízik, végül ... több»

dailyfilmsan   2019. 04. 22.

Ryan Gosling és Russel Crow párosa csúcs ebben a filmben. A 70-es 80-as évek stílusát is nagyon jól hozza a film. A történet kicsit hebehurgya, de még az is elfogadható, hiszen a két főszereplő parádés kalandja Hollywood alvilágában egész élvezhető. Egyszer mindenképp megéri megnézni.

Mavil   2016. 06. 09.

Ryan Goslingot eddig nem láttam még vígjátékban, de a jövőben többet szeretném,mert igazán jól állt neki. Remek vígjáték egy kis krimivel, akcióval megfűszerezve.

Sabnock Sanatory   2020. 06. 14.

Nekem ez csak átlagos.Persze,azért nem rossz,de nem lesz kedvenc.Retro,vicces,pörgős,de valahogy mégsem jött be nekem teljesen.Sorry Russell és Ryan,de én többször nem vagyok rá kíváncsi.

szaka123   2018. 03. 22.

Nagyon jó film volt. Ryan Gosling amúgy is nagy kedvencem, szóval már régóta vártam a filmet. Az elején fel kell venni a film hangulatát, ritmusát, de utána nem lehet abbahagyni és iszonyat jó poénok vannak benne. A sztori többször is meg van tekerve, mint kellene, de ettől működik a film! Érdemes többször is megnézni! :)

Szilonka   2020. 02. 05.

A régi idők nagy nyomozós filmjeit juttatta az eszembe. Végig lekötötte a figyelmemet, helyenként még humora is volt.

Norbert93   2018. 09. 22.

Maga az összeesküvés elmélet nem a világot elpusztitó vagy monopolizálni készülő szupergonoszok terve, hanem egy teljesen hétköznapi és mindenki által használt dolog. Ebben a tekintetben egyáltalán nem volt túlzó a film, mindvégig megragadt a realitá... több»

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Nagyon jól összerakott film. Ütős volt a története ezzel az izgalmas nyomozós szállal. A két főszereplő Russell Crowe és Ryan Gosling civakodása is üdítő volt.

TomÁcs   2018. 04. 15.

Az utóbbi évek legjobb nyomozós filmje nálam. Minden adva volt a sikerre: remek színészek, igényes történet, jó zenék, szuper környezet. Jó kis film.

VvV   2019. 10. 30.

Két nagyágyú talán a múlt és a jelen? Pörgős akciófilm, jó hangulattal és látvánnyal.

Fahéjgolyó   2016. 11. 25.

az előzetes alapján már megtetszett, ésmikor megnéztem, a poénok egy része sajnos már nem volt új, mert a trailerben elhangzottak sjnos. ettől függetlenül jó vígjáték volt, a szereplők jól alakítottak benne. megfelelő arányban volt benne akció és humor.

hsanya182   2016. 10. 12.

Nem sok vígjátékot nézek, de ez bejött, két magánnyomozó és egy kislány nyomozásának története. Nem olyan nagyon kiemelkedő, de egyszer megéri megnézni ha nincs jobb. Az akció jelenetek jól sikerültek és a hangeffekteket is nagyon eltalálták.

MMcFly2015   2016. 05. 27.

Sajnos belefutottam abba, amitől én mindig tartok egy vígjátéknál, hogy az előzetes a lehető összes poént lelőtte, és mint utólag kiderült, spoilert is tartalmaz. Ez a film ennek ellenére még mindig működött, de be kellett érni a krimi részével. Ugya... több»

elekm90   2017. 12. 09.

Nem rossz akció-vígjáték, két jó alakítással Crowe és Gosling jóvoltából, de szerintem nem maradandó alkotás. Shane Black rendező 2005-ös "Durr, durr és csók" című filmje nagyjából ugyanezt tudja (egy esetlen és egy profi duója, egy kevés misztikum, stb.), de az nekem egy kicsivel jobban tetszett, mint ez a film. 6/10

Lonka   2019. 08. 20.

Szeretem a rendhagyó nyomozós mozikat és ez az volt. A története végig le tudott kötni, jók voltak a dialógusok és a szereplőkről nem is beszélve.

Timcsi   2019. 01. 27.

Nagyon-nagyon jó a stílusa, ami az előzetes alapján nem is jött át. Remek a két pali együtt és a története is élvezhető.

Filmelemző   2018. 03. 26.

A kritikusok felmagasztalták, a nagyközönség viszont mérsékelt lelkesedéssel fogadta ezt a bugyuta, szellemtelen, ügyetlenkedő bénázást, ami ritka gyenge próbálkozás volt egy valamirevaló vígjáték összehozására. Shane Black 2005-ben még valahogy meg... több»

Bizsu82   2019. 07. 09.

Többet vártam a filmtől, nem igazán jött be a humora. Erőltetett és a színészek alakítása sem győzött meg igazán. Jóindulattal egyszer nézhető, ne várjatok tőle sokat. Sablon.

Zsceeeka   2018. 03. 31.

Moziban volt szerencsém látni és nem sajnálom érte a mozijegy árát. A két főszereplő hozza a formáját (a megszokott minőséget), jó poénok vannak benne, izgalmas. Többet ettől a filmtől nem is vár az ember, de ezt hozza.

rainman   2017. 01. 01.

Ryan Gosling és Russel Crowe örömjátéka! Nem érzem közel magamhoz Shane Black krimivígjátékos, szatirikus stílusát, ami jellemzi e filmjét, illetve a Durr, durr és csókot. Ellenben nagyon is kedvelem a régi Shane Black-et, amikor még olyan forgatókön... több»

szabomarc   2019. 01. 13.

Nagyon tetszett a film, végig fenntartja az ember érdeklődését, amellett hogy remek színészeknek osztották ki a szerepeket, akik ennek megfelelően is teljesítettek. Ajánlom mindenkinek aki szereti az akcióvígjátékokat!

Scramananga   2016. 10. 12.

Az év egyik legviccesebb filmjének mondanám. Ez nagyban függ a szereplőpárostól, akik ugyan sablonfigurák (nekem pl: túlságosan is idézik a Kiss Kiss Bang Bang főszereplőit.), de nagyon szórakoztatóak. A történet lebilincselő, és érthetetlen, ami Sh... több»

Borga   2016. 11. 25.

Ez tipikusan egy olyan film, mellyel kapcsolatban felesleges szaporítani a szót, ugyanis óráka lehetne zengeni arról, hogy mennyire jók a poénok, milyen szuperek a karakterek, illetve, hogy a két főhős milyen remekül játszott. A Rendes fickókat látni kell.