Rendes fickók

The Nice Guys

Movieaddicts.hu
2016/05/26

Üdv a 70-es években!
Könnyed, mocskosul laza, szabad szájú, de nem trágár (csak egy kicsit), egy szóval kiváló műfaji alkotás. Igazi felüdülés két szuperhősös film között. Remélem anyagilag is sikeres lesz, mert akkor még sok hasonló jön majd, mindannyiunk örömére. 8/10 Több

Supernatural Movies
2016/05/27

Shane Black visszatért, és egy laza mozdulattal letette az asztalra a nyár, de talán az egész év legszórakoztatóbb moziját. Egy olyan filmet, amire a képregényhősök, franchise-ok és remake-ek által uralt gyöngyvásznaktól megcsömörlött látóidegeinknek már hatalmas szüksége volt. 10/10 Több

Filmtrailer.hu
2016/05/31

Értékelés: 7.5/10
Filmtrailer.hu
A buddy filmek koronázatlan királya, Shane Black visszahozza nekünk a ’90-es évek akciófilmes hangulatát a ’70-es évekbe csomagolva. A Rendes fickók ugyan nem mennének el halálos fegyverként, de az író-rendezőre még most is muszáj odafigyelni, amikor kiteszi az irányjelzőt!

Filmtekercs.hu
2016/06/01

Ha valamit felrónék Blacknek, az csupán az ügy megoldását jelentő összeesküvés lenne, kicsit elnagyolt lett ugyanis az eseményeket mozgató háttérsztori, de annyi baj legyen: a hangsúly úgyis a nevettetésen és a múltidézésen van – és abban bizony egy percig sincs hiba. Több

Cornandsoda.com
2016/06/10

Értékelés: 8.3/10
Rendes Fickók (The Nice Guys, 2016) – kritika
Végső soron kiváló filmnek tartom a Rendes Fickók-at, rég találkoztam ennyire jól összerakott vígjátékkal. Erős és néhol kegyetlen humora ellenére hiszem, hogy mindenki számára élvezhető darab, kiváló rendezésben, nagyszerű színészjátékkal illetve pazar módon megírt karakterekkel; és itt nem csak a főszereplőkre gondolok. Garantált szórakozást nyújt. 83/100 Több

Vox.hu
2016/06/22

A box office szakértők szerint milyennek kell lennie egy akciófilmnek 2016-ban? Ki nem szarja le? Shane Blacket csak az érdekli, hogy szerinte milyennek kell lennie. Ha lenne még VHS, ezt a kazettát addig csévélném a kedvenc jeleneteim között oda és vissza, amíg Russell Crowe és Ryan Gosling (mű)bőrkabátja szét nem mosódik a képernyőn. Vagy még annál is tovább, haver! 90/100 Több

Lone Wolf
2016/12/29

Összességében a Rendes fickók minden igyekezet ellenére egy teljesen átlagos és közepes film, pár szórakoztató poénnal. Nem ajánljuk magas igényű nézőknek és azoknak, akik számára fontos a minőség, illetve a filmek nézése közbeni agymunka. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!