Éjszaka a házban

The Night House

Vox.hu

Értékelés: 7.5/10
Semmi bajom azzal, ha egy film nyitott befejezéssel bír, de Bruckner sajnos túl kevés támpontot és túl sok értelmezési lehetőséget ad a nézőjének ahhoz, hogy az üzenete igazán hatásos legyen. Ettől függetlenül azonban az Éjszaka a házban egy erős, pompás színészi alakításokkal bíró ambiciózus horror, ami legalább szeretne mondani valamit. Több

Artsomnia

A gyász horrorja
Az Éjszaka a házban egy újabb példa arra, hogy nagyon nehéz maradandót alkotni ebben a műfajban. Az akarat megvolt, és ki lehet emelni több pozitívumot is, de sajnos a végére előjöttek a szokásos zsáner hibák, és a mozi konklúziója sem tudott igazán ütős lenni, miközben nagyon érződött rajta, hogy valami nagyot akar durrantani. Egy próbálkozásnak jó, de semmi igazán emlékezetes nem sült ki ebből. Több

Cinegore.net
2021/09/30

2021 egyik legjobb horrorfilmje a Fórum Hungary áldásos tevékenységének köszönhetően elért a magyar mozikba is, ráadásul eredeti nyelven, magyar felirattal, ami a legjobb kombináció az ilyen művek esetében. Ez után nyugodtan kijelenthetjük, hogy David Bruckner neve a legpozitívabb előjel a jövőre érkező új Hellraiser-film kapcsán. Ha csak egy horrorfilmet nézel meg idén szélesvásznon, az Éjszaka a házban a tökéletes választás. Több

Creepyshake.com

Értékelés: 5.5/10
Biztos vagyok abban, hogy lesznek olyanok, akik megtalálják számításaikat a filmben, és jól fognak szórakozni a játékidő alatt. Én azonban nem tartozhattam közéjük, mivel a fent említett lehetőségek egyike sem vált igazán dominánssá az alkotásban. Egy széttöredezett tükör lett így csupán, aminek darabjai hívogatóan csilloghatnak ugyan, de a részek soha nem állhatnak össze újra makulátlan egésszé. Több

Art7.hu
2021/10/19

A gyász szelleme, a semmi démona
A megbicsakló finálét leszámítva az Éjszaka a házban váratlanul friss, mély és szórakoztató horror, amit már csak Rebecca Hall emlékezetesen összetett alakítása miatt sem érdemes kihagyni. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!