Éjszakai szolgálat

The Night Manager

2017.11.24 edessszilvia

A történet nagyon tipikus és talán sablonosnak is mondható de a karakterek miatt mégsem beszélhetünk sablonos filmről érdemes megnézni Jók a fordulatok és a szereplőválogatás

2016.12.14 Pappcsino

Valósággal a rabjává váltam ennek a sorozatnak, képtelen voltam abbahagyni a nézését, mindig úgy voltam vele, hogy na még egy rész. A színészi játékok egyszerűen fantasztikusak. A történet roppant fordulatos, izgalmas.

2017.08.28 ocskol

Izgalmas, feszült és fordulatokkal teli sorozat, melynek igen hamar a végére lehet érni, ez az egyetlen negatívuma, ugyanis én még sok epizódot néztem volna belőle.

2018.03.27 Rowena430

Kellemeset csalódtam benne, egy igazi fordulatokban gazdag és eseménydús sorozat volt kitűnő színészekkel és pazar látványvilággal. Ez elejétől fogva lekötött és szórakoztatott, többször újranéztem már.

2018.02.09 Marius

Nekem nagyon tetszett, végig daráltam az egészet. Amúgy megsúgom, regényből, nem lehet mindig agyonpörgős sorozatot csinálni...Ez a sorozat nagyon jól sikerült.

2018.08.13 Christine

Ez egy nagyon jó sorozat, kicsit lassú, de nem fullad unalomba. Néhány jelenet kifejezetten erőteljes és a színészek is mind nagyon jól játszanak.

2016.03.14 JollyDzsé

Lassú, lomhán építkező sorozat, pedig attól, hogy a hidegháborús-kémes még lehetne ezt a lassúságot feszültséggel pótolni, de ez így nem igazán jött be. Okés, az évadot végigrágom a nagy nevek miatt, de ha tudnám, hogy több évig fog tartani, akkor kiszálltam volna.

2016.04.21 julisX

Hugh Laurie és Tom Hiddleston egy Le Caré-kémsorozatban? Most komolyan, mit várt a világ? Zseniális!

2016.05.25 pepmed

Ha még emlékeztek a Szabó, suszter, baba, kém-re, és szerettétek is, akkor ez a sori abszolót nektek való. Egészen kiváló atmoszféra, komoly húzónevek és erős sztori.

2019.03.10 [email protected]

Szuper !!!

Nagyon tetszett! Főleg Richard Roper (Hugh Laurie) és Daniel Roper (Noah Jupe) szerepe ! Nagyon jó kis sorozat ! A többi karakter is jó volt :) Mindenkinek ajánlani tudom csak !! ;)