Palace Hotel

Palace Hotel

The Palace

Van egy pazar kastély, amelyet az 1900-as évek elején egy misztikus építész tervezett: egy kastély, amely Svájc hegyeiben, egy havas völgy közepén található. Ez a Palace Hotel, egy gótikus és mesebeli hangulatú épület, ahol minden évben szilveszterkor gazdag, elkényeztetett és elvetemült… Több

Rendező: Roman Polanski
Ország: Franciaország, Svájc, Lengyelország, Olaszország
Premier (HU): 2023.12.14. | Telekom TVGO (2024.03.01.)
Forgalmazó: Cirko Film

Roman Polanski
Luca Barbareschi
Joaquim de Almeida
Mickey Rourke
Fanny Ardant

2023.12.16 julisX

Sokat gondolkodtam azon, hogy tényleg ebben a filmben van-e a hiba, vagy csak nekem nem tud igazán megfelelni. Végül is rá kellett jönnöm, hogy ebben annyi ziccer és kihagyott lehetőség van, hogy nem tudom szeretni. Szerintem borzasztóan sekélyes alkotás lett.

2023.12.15 Vuk

A legnagyobb jóindulattal is három csillagot tudok rá adni. Egész egyszerűen azért, mert nagyon felejthető lett, nagyotmondani akarás és üresjárat jellemzi az egész cselekményt.

A film 7 940 850 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 3 633 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Mickey Rourka ebben a filmben fedte fel, hogy hajritkulásban szenved.Szerző: csd

Roman Polanski és Jerzy Skolimowski 61 évvel az első közös forgatókönyvük, az 1962-es Kés a vízben óta most dolgoztak újra együtt.Szerző: csd

A film költségvetése 17 millió euró (17,8 millió dollár) volt, forgatás pedig 17 hétig tartott a svájci Gstaadban.Szerző: csd

A tanszékvezető
Tore