A Nap is csillag (2019)

The Sun Is Also a Star

oldczander   2020. 04. 30.

Szép történet, de meglehetősen egyszerű és irreális. Ha ettől a kis hibájától eltekintünk, egész kellemes film, fárasztó nap utáni kikapcsolódáshoz tökéletesen megfelel.

indingo   2019. 09. 21.

Nem tudom a könyv milyen, de a film elég kis unalmasa darab. Az érzelmek nem jöttek át és a story is nyögvenyelős. A főszereplő lányt játszó színésznő valahogy elég öregnek tűnt, pedig csak 19 éves.

TomÁcs   2019. 10. 13.

Szép, romantikus film, nem azzal a tipikus tinitörténettel. Van benne drámaiság, ami miatt kedvelhető alkotás.

KATE   2020. 01. 14.

Sajnos amennyire vártam ezt a filmet, akkora csalódást volt. Kissé melodramatikus én néhol szirupos is a történet, valahogy túlságosan komolyan veszi önmagát, pedig egy ilyen cím után szinte bármit megengedhete magának...

istvan   2019. 10. 12.

Bevallom kissé időpocsékolásnak érzem így utolag, hogy megnéztem. Okés, jól megvan írva az egész, meg a karakterek is jól kivannak találva, de annyirakiszámítható a történet, hogy ez már szinte fájt. :/

mártilány   2019. 08. 04.

Nem bonyolították túl a sztorit, nem is kell különösebben odafigyelni, mert elég kiszámítható az egész. Amolyan laza romantikus dráma szimpatikus karakterekkel.