A Nap is csillag

A Nap is csillag

The Sun Is Also a Star
Charles Melton

Natasha és Daniel szinte sorsszerűen találkozik egymással, s azonnal fellobban köztük a szikra. Natasha azonban küzd az érzéseivel, ugyanis tudja, hogy órákon belül el kell hagynia az Egyesült Államokat, mert jamaicai származású családját kitoloncolták.

Több

Rendező: Ry Russo-Young
Író: Nicola Yoon
Forgatókönyvíró: Tracy Oliver
Premier: 2019.05.16.

2020.04.30 oldczander

Szép történet, de meglehetősen egyszerű és irreális. Ha ettől a kis hibájától eltekintünk, egész kellemes film, fárasztó nap utáni kikapcsolódáshoz tökéletesen megfelel.

2019.09.21 indingo

Nem tudom a könyv milyen, de a film elég kis unalmasa darab. Az érzelmek nem jöttek át és a story is nyögvenyelős. A főszereplő lányt játszó színésznő valahogy elég öregnek tűnt, pedig csak 19 éves.

2019.10.13 TomÁcs

Szép, romantikus film, nem azzal a tipikus tinitörténettel. Van benne drámaiság, ami miatt kedvelhető alkotás.

2019.08.04 mártilány

Nem bonyolították túl a sztorit, nem is kell különösebben odafigyelni, mert elég kiszámítható az egész. Amolyan laza romantikus dráma szimpatikus karakterekkel.

2020.01.14 KATE

Sajnos amennyire vártam ezt a filmet, akkora csalódást volt. Kissé melodramatikus én néhol szirupos is a történet, valahogy túlságosan komolyan veszi önmagát, pedig egy ilyen cím után szinte bármit megengedhete magának...