A szállító: Örökség

The Transporter Refueled

2023.11.15 Gamehun638

Egy sárga fogsorú főszereplő. Egy teljesen átlag film...

2016.08.06 mamiéstöti2

Köze nincs az eredeti szállító filmekhez, de kb sikerült ugyanazt a szintet hozni. Semmi újdonság benne, csak lötyögnek.

2017.04.15 indingo

A szállító megjelölést csak a jobb eladhatóság kedvéért rakták hozzá. Közepes film, akció dús, de már ezerszer látott jelenetekkel.

2016.06.21 dulkap

Nem olyan rossz ez, mint amennyire megbukott a mozikban. Ugyanaz gyakorlatilag, mint elődei, mindössze egy Jason Statham-mel gyengébb. "Francis" kevésbé karizmatikus elődjénél, de ezt leszámítva ugyanolyan a történet, látványosnak mondható akciójelen... Több

2018.09.12 Norbert93

Egy nagyobb költségvetésű B kategóriás akciófilm csupán, amit a Szállító címmel fémjeleztek. Semmi több. Még bőrlehúzásnak is kevés.

2016.01.25 MMcFly2015

Nagyon sokan leírják, mert nem Statham játszik benne. Pedig kimerem mondani, hogy a Szállító filmek, az első rész kivételével ugyan olyan középszerű - néhol már inkább nevetséges - sablonos akciófilm mint ez az Örökség. Ha valaki szereti a ,,trilógiá... Több

2019.03.29 Timcsi

Kicsit olyan érzése volt az embernek, hogy más sikerfilmek népszerűségét szeretné meglovagolni. Mintha összegyúrtak volna belőlük egy filmet.

2016.08.04 VFTS

A történet a szokásos. Kapunk mellé egy adag akció jelenetet jó adag túlzással. Valamint néha az az ember érzése, hogy az egyik autógyár reklám filmje akart lenni részben a film. Egyszer nézhető.

2015.11.12 Adell89

Igazából hasonló mint a Statham Szállító filmek,ugyanaz a story,csak a főszereplő személy más.Kicsit már kezdenek unalmasak lenni ezek a Szállító filmek,mert nem tud újjat,fordulatosat mutatni.

2017.02.24 időjós

Nekem tetszett a film annak ellenére, hogy akadt benne néhány nagy ökörség, és abszolút nem illet a széria többi darabja közé. Viszont az is biztos, hogy ez jobban sikerült, mint a harmadik rész.

2015.11.26 Niki88

Én az előzetes alapján azt hittem,hogy majd Statham is megjelenik a filmben mint ahogy szokott a szállító filmekben,de elég potyára estem amikor láttam,hogy ki a főszereplő. Nem volt rossz Ed se inkább csak szokatlan,a film lényege persze ugyanaz vigyünk el valamit valahova úgy,hogy túl is éljük,miközben megismerjük az igazit.

2015.09.16 skyman

Hát nem is tudom. Statham után nehezen álltam át Skreinre, de az látszik, hogy nagyon igyekezett. A film pörgős, tele van akcióval, szóval sok panasz nem érheti, de valahogy számomra mégsem az igazi.

2016.10.27 Scanian

Ez egy reboot, nincs is ezzel semmi baj, egy új generáció ismerheti meg Franket, és nem baj az, hogy változott a színész személye. Egy igazi pörgős akciómozi lett belőle, látványos autós jelenetekkel, és szerintem ez a lényeg. Egy Szállító filmnek ez a dolga, és ezt teljesítette is.