
Vélemények (8)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Amilyen grandiózus a téma, olyan elbaltázott a megvalósítás. A távol-keletieknek nincs ízlésviláguk, filmes területen (is) már vagy 60 éve abból élnek, hogy az EU-USA kultúrát lelopva próbálnak meg helyi (ázsiai) történetet mesélni. És a kínaiak új í... Teljes kritika
Még akkor is, ha túlteszed magad a hihetetlen és a valóságtól minden szinten mentes alapkoncepción, sajnos akkor is egy gagyi sci-fit kapunk.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Sem a karakterek, sem az alakítások nem valami erősek. Van női katona, egy félig-meddig dilisnek beállított ausztrál-kínai, egy halk szavú tudós, aki a végén feláldozza magát az emberiségért stb. ,stb., semmi olyan alakot nem kapunk, amiből ne láttun... Több
A kínaiak is meg akarják menteni a Földet. Hát megcsinálták a saját Armageddonjukat. Nem is lenne rossz, ha meg tudnám különböztetni a szereplőket (és ez nem csak azért van mert egy európai szemnek általában a kínaiak egyformák) és végét nem fojtanák giccsbe. Miért nem lehet vállalni, hogy ez egy agyatlan látványorgia?
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Begyújtják a Jupitert!!?? Basszus érted? Begyújtják... 20 perc alatt végignéztem. Áttekertem és kész. Ennyit ér...
Hasonló filmek
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Tyűha, hol is kezdjem ezt a mesterművet? A film koncepciója és vizuális megvalósítása valóban lenyűgöző, azonban sajnos a történet kidolgozása nem állja meg a helyét. Az egész film egy száraz, sablonos és előre látható cselekményen alapul, amelynek s... Több