Ez a fiúk sorsa

This Boy's Life

2024.02.24 Schumy1

Komolyan, néha sajnáltam már a srácot, de... (ebbe most nem megyek bele). Remek színészeket hoztak össze, s DiCaprio fiatalsága ellenére is kitűnő alakítást nyújt.

2017.02.05 hszpp

Leonardo DiCaprio mar gyerekkent is iszonyatosan jol játszott. Nagyon jo szineszekkel lett összerakva ez a film. Tanulságos történet egy almodozo norol,s annak fianak megprobaltatasokkal teli életéről.. Érdemes megnézni!

2023.10.01 Kapszaicin

Egy fiú élete

Húsba vágó, igaz elbeszélésen alapuló drámai történet. A megrázó emlékképekkel birkózó emberek közös története is lehetne akár, mert anatómiai pontossággal ábrázolódik az a kollektív pokol, ahol az egyező mintázatú emlékek gyűlnek. Így tehát ez a fil... Teljes kritika

2021.04.27 stewie_griffin_2005

Jó kis film, DiCaprio szinte még gyerek, de jól alakított. De Niro is jól hozta a hülye apa figuráját. DiCaprio rajongóknak főleg ajánlom. DiCapriónak ez olyan mérföldkő, mint Natalie Portmannek a Léon, a profi.

2016.02.03 Adepto

A Gilbert Grape mellett DiCaprio másik 1993-ban bemutatt filmje. Alakítás szempontjából ez nem olyan erős az ő esetében, mint a másik filmnél, de a történet és a szereplőgárda nagyon sokat ad hozzá a film minőségéhez. A kisvárosi élet, az elszigetelt... Több

2016.02.24 Telezsu

DiCaprio kisfiúként is nagyon profin alakít a filmben. Egy igazán megható, érzelmileg megfogó, életszerű dráma. Nagyon életszerű és reális, magával ragadó.

2018.05.01 bahhama

Jó történet, ráadásul igaz történet, jó sőt zseniális szereplők, 60-as évek Amerikája, egyszóval nagyon jó film.

2019.05.01 alkonyfeny

Elképesztő

Ez a film életem egyik meghatározó filmje, amit kb. abban a korban láttam első alkalommal, amikor a Tobias élete teljesen felfordul (középiskola). A film minden percét átjárja a tapintható feszültség, ami a helyzetekből, karakterekből árad. Minden pillanat tartogat valami olyat, amitől az ember szíve megdobban , vagy csak megcsavarják fájdalmasan. Az alakítások zseniálisak. Mr. De Niro ilyen filmeket is tudott, nem csak a perverz nagy papásakat, amikben a pénzt gyűjtögeti vagy próbál felszínen maradni. DiCaprio pedig az egyik legerősebb fiatalkori alakítását hozza. Kudos!

2021.05.30 User 0306

Jó film. Az eleje stagnál, de a vége nagyon megy fel, egyre jobb lesz a történet. Ez egy nagyon meghatározó film, tanulságos történettel.

2020.01.21 TeeRPaaK

huhh de jó film