This Boy's Life
Adepto
Ellen Barkin

A 13 éves Tobias apa nélkül nőtt fel. édesanyja megismerkedik Dwight-tal és feleségül megy hozzá - remélve, hogy jó apát talált fiának. A férfi azonban kegyetlenül bánik az érzékeny Tobiasszal; gyakran megveri őt. A fiú egyetlen reménye, ha bentlakásos iskolába kerül.

(erare)

Forgatókönyvíró: Tobias Wolff, Robert Getchell
Premier: 1993.04.09.

2024.02.24 Schumy1

Komolyan, néha sajnáltam már a srácot, de... (ebbe most nem megyek bele). Remek színészeket hoztak össze, s DiCaprio fiatalsága ellenére is kitűnő alakítást nyújt.

2017.02.05 hszpp

Leonardo DiCaprio mar gyerekkent is iszonyatosan jol játszott. Nagyon jo szineszekkel lett összerakva ez a film. Tanulságos történet egy almodozo norol,s annak fianak megprobaltatasokkal teli életéről.. Érdemes megnézni!

2023.10.01 Kapszaicin

Egy fiú élete

Húsba vágó, igaz elbeszélésen alapuló drámai történet. A megrázó emlékképekkel birkózó emberek közös története is lehetne akár, mert anatómiai pontossággal ábrázolódik az a kollektív pokol, ahol az egyező mintázatú emlékek gyűlnek. Így tehát ez a fil... Teljes kritika

2021.04.27 stewie_griffin_2005

Jó kis film, DiCaprio szinte még gyerek, de jól alakított. De Niro is jól hozta a hülye apa figuráját. DiCaprio rajongóknak főleg ajánlom. DiCapriónak ez olyan mérföldkő, mint Natalie Portmannek a Léon, a profi.

2016.02.03 Adepto

A Gilbert Grape mellett DiCaprio másik 1993-ban bemutatt filmje. Alakítás szempontjából ez nem olyan erős az ő esetében, mint a másik filmnél, de a történet és a szereplőgárda nagyon sokat ad hozzá a film minőségéhez. A kisvárosi élet, az elszigetelt... Több

A film szerepel az LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.Szerző: mamiéstöti2

Ennek a filmnek köszönheti Leonardo DiCaprio, hogy felfigyeltek rà. Szerző: Bogi87

A film Tobias Wolff amerikai író azonos című regényén alapszik.Szerző: Bogi87

A jegypénztàrak adatai szerint 4,104,962 dollàr bevételt eredményezett a film.Szerző: Bogi87