
Vélemények (83)
Annak ellenére, hogy számomra nagyon vontatott, végig élvezni tudtam a történetet. Néhol nagyon idegesítő a főszereplő asszony, ettől függetlenül tetszett a film, ajánlom mindenkinek. Néhol nagyon megindító a történet.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Tegnap akadtam rá erre a filmre, és eléggé meglepett az oldalon látható szavazatok aránya, szóval gondoltam, hogy akkor ma meg is nézem. Megnéztem. Nem tudom azt mondani, hogy teljesen lekötött volna, de ez nem róható fel a film hibájául, viszont t... Több
Kihagyhatatlan film, úgy gondolom! Egyrészt a szereplőválogatás már eleve garancia a sikerre. Ezek nem "húzó nevek", hanem "igazi színészek"... a story alapvetően egyszerű mint a faék (de ez nem is baj) CSAK a színészi játékok és a forgatókönyv teszi... Több
Nagyon erős lélektani dráma. Érdekes kérdéseket is felvet. Meddig hajlandó egy anya elmenni, hogy megtalálja a lányát? Mikor kell már a lemondáson gondolkodni. Teljesen megérdemelte a film az Oscarokat.
10/10. Hollywoodot mégsem kell beszántani... Jaaa, hogy a rendező Európában született, európai felmenőkkel. Miért van az, hogy számomra az összes fogyasztható, komoly élményt adó hollywoodi filmről kiderül, hogy rendezője európai iskolába járt / neve... Több
Hasonló filmek
Kiváló film, kiváló alakításokkal. Én személy szerint is nagyon kedvelem Woody Harelsont, és maga a történet és a karakterek is nagyon el lettek találva. Nézzétek meg bátran, kiváló film!
Frances McDormand megint küzd, és mi szorítunk neki. Ebben a filmben figyeltem fel Sam Rockwell játékára, utóbb kiderült, hogy nem ez az egyetlen jó alakítása, vannak korábbiak is.
Nagyon elgondolkodtató és mélyreható film. Zseniális színészi alakítást láthatunk, váratlan fordulatok vannak benne, mindenképpen érdemes megnéznie annak, aki értékeli az ilyen jellegű darabokat.
2017 legjobb filmje az anyám! mellett egyértelműen. Rég láttam ennyire erős drámát. Martin McDonagh már előző filmjével, az In Bruggeszsel elnyerte rajongásom és ezzel a filmjével sikerült feljebb emelnie a lécet. Nem is gondolnánk mennyi társadalmi ... Több
Ilyen filmet nem szebad csinálni, mert megviseli az embert! Persze, pozitív értelemben. Elképesztő alkotás! Valóban, a mellékszereplők húzzák a filmet: Sam Rockwell néha kicsit sok, de borzasztó erős karakter, Woody Harrelson meg..., zseniális a pasas. A leg életszagúbb film, amit valaha láttam!