Három óriásplakát Ebbing határában

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2018.03.20 kasdavac

Belekezdtem a filmbe, de még nem néztem végig ma akarnám ha lenne rá időm.

2018.02.07 Melinda

Elejétől a végéig lekötötte a figyelmemet. Fantasztikus film, kiváló színészi alakításokkal. Maga a történet is egyedi, nem az a sablonos hollywoodi üsd-vágd nem apád stílus.

2019.03.15 Attila 75

Ez a film zseniális, minden elismerést megérdemel.

2019.10.27 freeman

fos

2018.02.08 suboy

Az előttem lévők már méltatták. Nem voltak különösebb elvárásaim mikor beültem megnézni, de egy életreszóló élményben volt részem. A valaha látott top 10.-ben benne van.

2019.04.16 Meldrum

Csalódás

Nagy várakozás nagy csalódás. A történet nyomasztó, olyan mintha az Investigation Discovery egyik filmjéből származna. Előbukkan az kisvárosi élet kilátástalansága. Az USA -ban. De nemcsak ott. Woody Harrelson az egyik kedvencem, de nem értem az Oscar jelölését ezért. Volt már nagyobb alakítása is. Sőt nem láttam a filmben Oscar szintű alakítást. Az, hogy ketten is kaptak díjat, azt bizonyítja, hogy nagyon nem értek színjátszáshoz és a filmekhez.

2023.12.02 Bardy

Zseniális

Zseniális! Ötször-hatszor megnéztem eddig, és biztos meg fogom még. Nem könnyű történet, de lenyűgöző, hogy milyen gazdagon képes valódi, életszagú jellemábrázolásokra. Ezeket meglátni sem könnyű ilyen mélyen, nem még filmen így visszaadni. A színészi játék szinte az utolsó mellékszereplőig lenyűgöző! A mondanivaló, a karakterek, a színészi ábrázolás szinte felülmúlhatatlan! Ne hagyd ki!

2018.06.15 szoda97

Zseniális ez a film. Ugyan lassan indul be a cselekmény, de a végére egy hatalmasat üt. Itt nem is a történeten, mind inkább a szereplőkön van a hangsúly, ami egyszerűen zseniális. Sam Rockwell és Caleb Landry Jones olyat alakít....megérdemelték az a szobrocskát. Lehengerlő, grandiózus és csodálatos film. Ajánlom mindenkinek.

2018.03.10 Szaszka

Nekem, akit a legrosszabb filmekre is rá lehet venni, hogy megnézze és az a szomorú, hogy tetszik is neki, ez nem igazán nyerte el a tetszésem. Vontatott volt és a semmiből a semmibe jutottunk el a film elejéről a végére.