Henk   2020. 04. 15.

Nem tagadom, kissé nyomasztó volt, de úgy érzem nagy szükségem volt erre a hangulatra, annak ellenére, hogy bőven jutott ebből mostanság. Az ember el tud vonatkoztatni az egésztől, de néha olyan volt, mintha a saját magam életét nézném.

mártilány   2020. 04. 13.

Életszerű, megható történet arról, milyen nehéz egy új országban új életet kezdeni, megtalálni az egyensúlyt munka és család közt, leküzdeni a beilleszkedés nehézségeit. Örök aktuális problémák ezek, ez a film pedig különösen jól közvetíti az érzelme... több»

Gyula   2020. 04. 12.

Gyönyörű film, gyönyörű zene, érdekes történet. Nekem ennél több nem is kell a maximum pontszámhoz. Érzékenyebb nézőknek nem árt bekészíteni a zsebkendőt, szembejöhetnek velük igazán szívszorító jelenetek is.

Haj   2020. 04. 10.

Oké, ez a film egyszerűen nagyszerű. Szikár és ütős, ugyanakkor lebilincselő. Piszok jól néz ki, a történet pedig úgy íródott, hogy szerintem a legtöbben azonosulni tudunk vele, és nagyon is értjük, mit akar mondani a film.