Főzőtanfolyam (Újra)kezdőknek

Főzőtanfolyam (Újra)kezdőknek

Tisdagsklubben

Egy hirtelen változás arra kényszeríti Karint, hogy átértékelje az életét. A barátok, az ételek és a szenvedély miatt nem hajlandó szembenézni azzal, hogy ő sem fog örökké élni, rövidesen azonban egy új lehetőség kínálkozik számára az életben, amelyet igyekszik megragadni.

Karin egész eddigi… Több

Rendező: Annika Appelin
Forgatókönyvíró: Anna Fredriksson
Ország: Svédország
Premier (HU): 2022.06.09. | Telekom TVGO (2022.09.22.)
Forgalmazó: Vertigo

2023.02.12 Fikatours_blogger

A vége talán túl svédre sikerült, így a drámai hatás alacsonyabb, de ettől függetlenül jól dolgozza fel az ötvenes-hatvanas korosztály gyakori problémáját: menjek vagy maradjak?

2022.06.09 sandras87

Őszintén szólva Peter Stormare-t kicsit fura volt látni ilyen szerepben, de nagyon megállta a helyét. Szerintem érdemes beülni rá, nagyon kellemes volt az egész.

2022.06.10 JamesBont

Meglepően szép romantikus film, amely mellőz minden melodrámát. Imádtam az egészet, én úgy érzem, hogy még párszor meg szeretném nézni!

A film 2 816 488 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 2 089 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film további főszerepében látható Peter Stormare korábban olyan nagy sikerű produkciókban volt látható, mint a Fargo, az Armageddon, a Constantine – A démonvadász és a Bad Boys – Már megint a rosszfiúk. A színész romantikus filmben eddig nem vállalt szerepet.Szerző: csd

A film főszerepében látható Marie Richardson korábban olyan nagy sikerű produkcióban szerepelt, mint a Stanley Kubrick rendezésében készült Tágra zárt szemek.Szerző: csd

A film rendezője, Annika Appelin korábban olyan nagy sikerű és nemzetközileg elismert produkciókon dolgozott, mint A vadászat és a Nyomtalanul.Szerző: csd

A film a Göteborgi Nemzetközi Filmfesztiválon került bemutatásra.Szerző: csd