Tourist Trap

Tourist Trap

A film forgalmazó cége a Compass International Pictures volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film gyártó cége a Charles Band Productions volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film teljes bevétele 350 ezer dollár volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film eredeti nyelve az angol volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A teljes Blu-ray változatot is kiadta a Full Moon Features 2020. november 24-én.Szerző: Interfectorem Sabnock

A Full Moon Features 2014. május 20-án adta ki Blu-rayen, de ez egy rövidített változat volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A Wizard Entertainment 2013. március 19-én újból kiadta DVD-n.Szerző: Interfectorem Sabnock

Jelen filmünket 1998. július 20-án adta ki VHS-en és DVD-n egyaránt a Cult Video.Szerző: Interfectorem Sabnock

A filmet a Motion Picture Association of America PG besorolással látta el.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film mozis premierje 1979. március 14-én volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

Nagyon sok, a babákkal kapcsolatos speciális effekteket különleges drótokkal oldottak meg, azokkal mozgatva őket.Szerző: Interfectorem Sabnock

A belső jelenetek egy részét egy elhagyatott házban vették fel a Hollywood Boulevard 5255. szám alatt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A filmet 24 nap alatt forgatták Los Angelesben.Szerző: Interfectorem Sabnock

A főgonoszt alakító Chuck Connors 50 ezer dollár fizetést kapott.Szerző: Interfectorem Sabnock