Árok

Underwater

2020.03.05 Lonka

Végül is pörgős volt, és a látvánnyal sem volt gond, de azért nem volt egy nagy eresztés.

2020.04.20 rainman

Nem nagyon értem ennek a filmnek a létjogosultágát. Semmi, de tényleg semmi olyan nem volt benne, amit kismilliónyi egyéb filmben ne láttunk volna már, ráadásul magasabb minőségben! (Csakhogy néhányat megemlítsek: Alien, A mélység titka, A gömb…) Még... Több

2020.08.30 Greeta

Az előzetes alapján már ezt rakja össze a fejbe a nézős, sok fordulat nem volt benne és kellő hangulatot sem tudott teremteni a film, pedig a látvány szerintem kifejezetten jó volt.

2020.01.11 petraszab

Elég zavaros a film (és nem csak a víz). Hamar belecsapnak a lecsóba, azt se tudjuk ki-ki. meg se ismerhettük a szereplőket.

2020.09.24 jfruzsi97

Egyszer nézhető film. Szörnyek látványosak voltak, néhol volt kis izgalom. De elég sok vonatott rész is. Kicsit többet is ki lehetett volna hozni belőle, mert az alapkoncepció nem lett volna rossz.

2020.11.09 Tanovszky

A negatívumok tekintetében egyetértek az előző hozzászólásokkal. Ennek ellenére végig izgalmas a film. Vagy csak nagyon ritka a felhozatal a mélytengeri filmekből?

2020.05.14 Di Canio

Sose tetszettek az ilyen tengeralattjárós filmek, ez is gyenge volt. Ez a sétálgatás a Marianna árokban tényleg nagy hülyeség, összevissza van minden a filmben, a szereplők a nagy szakértő nő kivételével elég jellegtelenek. Ez az egész olyan mintha a... Több

2020.09.26 belavagyok

Vincent Cassel egy karizmatikus színész, de ezt a filmet ő sem tudta megmenteni. Elég tucat történet lett, nem valami emlékezetes.

2020.04.30 zoltyah

Ez egy jó film

Elöször megnézten gyengébb minöségben sajnálatos modon nem tetszett. Pár héttel késöbb kiváló minöségben ismét megnéztem, és sokkal jobban tetszet, és egy jó izgalmas filmet láttam. A film fillingje kicsit hasonlit az Alien-re, sztem ez egy jó Sci-Fi film. Ajánlatos ebben a kategoriában ezért 4 csillag

2020.01.12 dovetusfurdo

Hát...

Film második percében megtörténik a baj . Oké de ki-kicsoda fogalma sincs a nézőnek. Oké hogy sötétbe játszodik , de azért azt kérem szépem hadd lássam , hogy kivel történik meg a "baj". Néha lövésem se volt , hogy most mi is történt. Zavaros ,gyenge film . Kár , hogy moziba kellett végigszenvednem.

2020.02.07 Spidey

Majdhogynem nézhetetlen volt. Allig volt története. Gyilkolászás, futkosás a szörnyike elől ész nélkül. Látványosnak látványos de ha nem szórakoztató a történet akkor sajnos nincs értelme. A színészek pedig nagyon próbálkoztak pörgetni azt a kevéske információt amit adhattak de ez kevés volt.

2023.12.12 Janitsek Klaudia

Sehogy sem jó

A nyitójelenet megtévesztően ígéretes, majd a film teljes érdektelenségbe fulladt. Karakterek nincsenek, a fordulatok kiszámíthatóak, tömény pörgés némi sablon drámával – „engedd el a kezem!”. Csalódás – pedig valószínűleg rengeteget dolgoztak rajta.

2020.06.01 Bence377940

Egyszernézős (se)

Egyszerű klisés horror-katasztrófa film, az egyszernézős kategória alatt van valahol. Nem izgalmas, nem érdekes, és a színészi játék abszolút pocsék. A két mókamiki - mert ugyebár mindenképpen kell legalább egy balek, aki löki a hülyeséget - pedig rátesz a már amúgy is gyenge atmoszférára egy-egy lapáttal, és a félelmetesnek szánt hangulat egy kicsit sem teremtődik meg. Klisés minidrámák itt-ott, elcsépelt háttértörténet, zéró filmélmény. Azért nem 1*, mert látni, hogy összeakartak hozni valami jót, és annyira azért nem unalmas, de összességében nagyon nem sikerült. Nem ajánlom a megnézését, főleg nem a horror-rajongóknak, mert csak csalódások halmaza érné őket. (Azon külön jót nevettem, mikor a film végén kiírták, hogy mennyi munkaóra ment bele a filmbe, ezzel munkát adva sok-sok embernek. Mintha tudták volna, hogy sz*r lett a film, de legalább volt pár embernek betevője. Mintha valami segélyszervezet lenne a gyártó...)

2020.04.19 Attila

Nem volt rossz. Oled tévén minden sötét jelenetet borotvaélesen látni.