Élesítve

Unlocked

2017.06.23 Sniper

Rutinból lenyomott akciófilm, amiben az eredetiséget aligha érdemes keresni, de legalább az akciójelenetek rendben vannak. Nálam ez egy közepest ért, de annál semmiképp sem többet.

2019.02.25 kevelin

Nekem nagyon tetszett a film. Arra viszonylag hamar rájöttem h a csaj "főnöke" is ludas a dologban. kellően izgalmas és lekötötte a figyelmemet. Naomi pedig mint mindig most is zseniális

2020.12.30 MULTIMÉDIA

Szakmai szempontból is értékelendő, kivéve...

Titkosszolgálati, szakmai szempontból is értékelendő film, azt leszámítva, hogy aki nemzetbiztonsági szervezetekkel bármikor kicsit is komolyabb kapcsolatba került, tudja, hogy ott nincs helye erkölcsöknek, moralizálásnak, és a bomba is azért van, hogy felrobbanjon, a terrorista is azért, hogy terrorista legyen. A bombák értelmét illetően ritkán van eltérő kezelés, és mindig minden és mindenki eszköz és fogyóeszköz. Noomi Rapace-nek perfekten állnak ezek a szerepek. Az ismertebb arcok közül a legjobb lehet az ilyen és más akcióalakításokra a piacon.

2017.06.22 piZZola

Lehetett volna ez jó is, de a baj az, hogy semmi stílusa nincs ennek a filmnek, így legfeljebb csak a nagy átlagba tud belesimulni. Noomi Rapace-t sajnálom, mert álmában jobb színésznő, mint amit ebben a filmben meg tudott mutatni magából.

2020.10.31 tibi

Nagyon jó a film, ritkán találni ilyen csemegét.