Élesítve

Unlocked

2023.02.22 Frekvency Ferenc

Egészen pöpec kis szakmunka lett belőle. Kicsit aggódtam, amikor megjelent a színen Ornaldo Bloom, azt hittem, innen átmegy valami romantikus nyálba, de szerencsére tévedtem. Fordulatos, meglepetésekkel teli, egyben végigülhető sztori, kicsit kémregé... Több

2017.06.22 Berto49

A tetovált lány (Noomi Rapace) újra akcióba lendült, de ezúttal már nem skandináv filmben, mert 2009 óta felfigyelt rá az angolszász filmszakma. Férfiakat megszégyenítő módon bánik el ellenségeivel meg az árulókkal. A terror támadások és megelőzésük ... Több

2017.07.09 ArpiHajdu és Réci

„Hát nem is tudom” típusú film

Számomra az Élesítve egy „hát nem is tudom” típusú film benyomását tette. Olyan érzésem támadt, miután kijöttem a moziból, mintha a Michael Apted és a Peter O’Brien alkotta író-rendező duó összeállított volna néhány karakter-és történetvázlatot, amel... Teljes kritika

2021.05.10 Dorkateo

Hát nem is tudom...

Nem rossz, nem jó. Ennél többet nem érdemel sajnos. Talán az egyetlen aktualitása, hogy a vírusok nagyon veszélyesek.

2022.05.08 Klauka89

Szerintem egy baromi jó akciófilm volt, tele csavarokkal, meglepetésekkel. Utólag jöttem rá, hogy a főszereplő nő Noomi Rapace, a tetovált lány című trilógiából. Feltűnnek olyan nagy nevek, mint John Malkovich, Michael Douglas, Toni Collette és Orlando Bloom. Nekem újranézős kategória.

2017.10.15 Szilonka

Nem rossz film egy érdekes alapsztorival. Helyenként egészen látványos és élvezhető volt. Kár azért a pár bakiért, ami miatt nem lehetett komolyan venni a filmet.

2019.02.04 mamiéstöti2

Kiváló szereposztás Michael Douglas mellek szerepe sem rossz, de Naomi Rapace talán legjobb filmje szerintem.

2018.04.24 TomÁcs

Egy beépített ügynökös történet, ahol nem lehet tudni ki kinek az oldalán áll. Átverés és hatalom utáni harc, terrorizmus. nem rossz film, de láttam már jobbat is.

2017.07.15 indingo

Meglepően jó volt a film. Én tartalmasnak és fordulatokkal telinek találtam, ahol nem lehet tudni, ki a jó vagy a rossz fiú. Végig pörgős volt és volt mondanivalója.

2018.05.25 hsanya182

Igényes MI5 akció/kémfilm. Vannak benne meglepő és jó részek, a sztory kicsit sablonosnak tűnik, de mégis valami felkelti az érdeklődést benne, mert kicsit eltér a megszokottaktól. Vannak benne váratlan akciók amik megtörik az unalmas dumákat. Egyszer érdemes megnézni.

2017.11.03 Bazzzsi

Voltak benne hibák, azért a terroristák szerintem könyörtelenebbek. Maga a története jól volt felépítve, voltak csavarok és egészen akciódús volt, de nem az a túlerőltetett fajta.

2017.07.23 Lonka

Örülök, hogy nem hallgattam a fanyalgókra, mert ezt egy elég komplett film lett, amelyet manapság nem divat csinálni. Voltak benne hibák, de ma már minden filmben van. A története csavarokkal megtűzdelt igazi pörgős akciófilm.

2017.12.14 Greeta

Nagyon egyben van a film. Érdekes és sajnos aktuális témával. Mindig történt benne valami, ami a mai akciófilmeknél egyre ritkább. Örülök, hogy megnéztem.

2019.03.14 Timcsi

Izgalmas és meglepetésekkel teli akciófilm. Jó a történet és pörgős.