Üvegtigris 3.

Üvegtigris 3.

2015.06.30 bigi

Nekem nagyon tetszett, méltó folytatása az előzőeknek. Nagyszerű film, nagyszerű színészekkel, zseniális forgatókönyvvel, hatalmas poénokkal! Gyakorlatilag nem volt olyan pillanata a filmnek, amikor "leeresztett" volna a történet. Voltak poénok, mely... Több

2015.05.19 Sz.N.K.N

Nagyon vártam a filmet, kíváncsi voltam lehet-e jó egy film 3. része. Mivel gyakorlatban általában minél több rész annál gyengébb az utolsó de ez NEM. Szerintem nagyon rendben volt. Fordulatos végig eseménydús, poénokkal, beszólásokkal telepakolt film.

2015.05.21 krisztike18

Összességében úgy gondolom, korrekt filmre sikeredett az Üvegtigris 3, de sajnos elmarad a második résztől. Valamiben talán még az elsőtől is.

2015.11.04 Katalin21

Ez a rész már kicsit modernebb kategóriába megy át, itt inkább a szerelmi irányba megy el a sztori, a humorok már nem olyan jók. A szereplőkre nem panaszkodhatom.

2015.12.10 Bius

Mondhatom,hogy számomra ez az egyetlen magyar film aminek eddig még az összes részét nagyon kedveltem.Lali és Csoki kiemelkedőek.Sanyi az meg simán bolond.Jók ezek a színészek es a film is vicces,szeretem.Szabó Erikát kihagytam volna a filmből!!!

2015.02.15 janimohosz

ebben a részben is megmutatta a Sanyika a tudását..mindegyik része jó, egyszerre szoktam nézni mindet egymás után..nagyon haláliak a fiúk

2015.03.31 trngr

A képi minőség javulásával a történetszál romlásával arányos. Sajnos 3. filmből már nem lehetett annyit kihozni mint az első kettőből.Ettől függetlenül szórakoztató, vicces.

2015.03.04 Hufi

Igaz nem nevettem annyit mint az első részen. és egy szálló igével se lettem gazdagabb, de jó hangulata volt a filmnek és a végére minden és mindenki a helyére került.