Üvegtigris 3.

Üvegtigris 3.

2022.01.12 Fikatours_blogger

"Sose nyomjá' full kretént!"

Bár ennek az epizódnak legalább van valami története, sajnos nem fogadták meg Kirk Lazarus tanácsát.

2017.05.02 mamiéstöti2

Az első rész hangulatában és intelligens humorában sokkal több rejlett, mint ahogy a folytatás elkészült, de sikerült a második alulmúlni és egy szexista filmet létrehozni.

2021.08.02 Laca//Ho/rr/oR//

Az eszeveszett brigád méltó zárása

A magyar virtus záróakkordja. A trilógiát minőségi rendezéssel fejezték be, és nem maradt alul az elődjeinél a poénokat tekintve sem. Péter Rudolf "Lali" és szerethető kis csapatának újabb bolondos történetét tekinthettük meg. Jó volt látni még egyszer Csuja Imre, Gáspár Sándor, Reviczky Gábor és a többiek zseniális játékát, ahogyan magukra öltötték a mi hazánkban már kultikusnak számító karaktereket. Az első résznek igencsak nagy sikert betudó Üvegtigris folytatta a maga módján burkolt hazai humorát, és jól vitték tovább azt a fajta sajátos elképzelést mind a 3 részben. Itt még egy kis szexista humorral is találkozhattunk a gyönyörű Szabó Erika személyében, de szerintem pont a határt súrolta az egyes jelenetekkel tarkított záróakkordban. Ebben a részben végre egy kis környezetváltással is találkozhattunk, hiszen a jó öreg lakókocsis jelenetek után a fővárosban is megmutatták magukat kedvenc főhőseink. Szerintem egy jópofa kis vígjáték lett még egyszer, amelyben frappáns humorral teli jeleneteket láthattunk.

2016.06.14 Thibo84

Jobban sikerült mint a kettő, de nem éri utol az első rész sikerét. Igaz, ami igaz, Laliék hozzák a szokásos formájukat. "ízirájder öcsém"

2019.07.29 Ms. Akárki

Zseniális folytatás ismét. A mai napig szétröhögjük magunkat a családdal rajta. Lali a kedvenc elmebeteg karakterünk. Rudolf Peti istenien összefogja a filmet. Nélküle biztos nem lett volna ilyen kultfilm.

2018.05.06 Filmelemző

Az Üvegtigris első része a legjobb magyar vígjátékok egyike. A második epizódot sajnos elszúrták, nagyon erőltetett lett. Viszont a harmadik újra nagyon jól sikerült. Nálam a legelső 8.5 pontos (Roger Ebert skáláján 3.5 csillag a 4-ből), a második 6 pontos, a harmadik 8 / 10 pont.

2018.01.31 diumiu

Annak ellenére, hogy harmadik rész nekem nagyon tetszett, szerintem nagyon jól sikerült! A poénokat ugyanúgy jól eltalálták, a történet is jó volt és örültem az új szereplőknek is! Tetszett, szívesen bármikor újranézem.

2016.02.14 doroffee

Nekem itt kifulladt a sorozat. Valahogy elvesztette a varázsát azzal, hogy Lalit kiszedték a közegéből, és mindenféle műmaca meg macsó közé dobták be. Így a kedvesen bénáskodó, proli humorból egy naggggyon izzadtságszagú és erőltetett, nem annyira emberi történetmesélés vált.

2016.04.08 kissjanos21

Mind a 3 részt imádom. Magyar film lévén nem is mondhatnék mást, csak azt, hogy hű maradt elődjeihez. Tele van ez is poénokkal, hozza a tőle elvártat.

2015.11.02 sztankobazsi

Ritka az a magyar trilógia, amelynek mindhárom része ugyanolyan remek, szórakoztató, élvezhető, mint amilyen az Üvegtigris! Nagyon féltem ettől a résztől, de nem csalódtam, egyszerűen szuper volt.

2015.06.16 cunci

Zseniális! Remek forgatókönyv, parádés szereposztás, pörgős jelenetek és a poénok is újszerűek, eredetiek. Sanyi mint mindig tényleg király, a katica résznél majdnem besírtam amikor Sanyi, a kocsiban örül, és belerepül egy katica a szájába, aztán kiv... Több

2017.05.15 VK

Sokan szeretik a filmet, hát….nekem nem tartozik a kedvenceim közé. Nem tetszik a stílusa, nem jött át a humora sem és a színészek karaktere sem tetszett.

2015.03.24 szafffy

Nem tetszett annyira, egyre gyengébb a részek előrehaladtával. Nem mutat sok újat, azt is mondanám szívem szerint, hogy teljesen felesleges volt elkészíteni ezt a részt. Valahogy egyáltalán nem ragadott meg.

2015.06.29 macikutya

Az első részt imádtam, a másodikat szerettem, de a harmadik rész, rossz, unalmas, semmit mondó alkotás lett számomra. Az eleje nekem erőltetettnek tűnt. A főszereplő inkább Lali és Sanyi, így a többiek nekem hiányoztak. Csoki nem volt igazán felpörög... Több