Kriszta   2015. 05. 21.

Nagyon szeretem ezt a filmet, nagyon sokszor láttam. Érdekes felvetés eljátszani a gondolattal, hogy mi lenne ha... Érdemes megnézni, és én nyugodt szívvel ajánlom azoknak, akik szeretik a nyolcvanas évek misztikus filmjeit.

Attila   2016. 01. 27.

Nagyon jól van felvezetve a sci-fi szál ebben a filmben, olyan műfajtársítás ez, ami szerintem könnyen fogyasztható. Épp annyira komoly, hogy ne legyen nehezen befogadható. Ebből kifolyólag pedig a történet is kevésbé kiszámítható.

danda115   2016. 01. 13.

Őszintén szólva Martin Sheen karaktere nekem nem igazán jött be, volt benne valami túlságosan sablonos, ehhez képest pedig elég sokat volt szerepeltetve. A film képi világa is eléggé csúnya szerintem, nem szép egyszerűen.