Végső visszaszámlálás

The Final Countdown

2024.03.05 Sandor

Nem öregszik

Jól megírt történet, szépen filmesítve. Annak idején sok film készült az US haderejének vonzó bemutatására. Ez kiemelkedik az átlagból. Megmozgatja a fantáziánkat. Cirka tíz évente újra megnézem, még mindig friss.

Na ez nem sikerült.Rossz rendezés,és a színészek sem találják a helyüket!Sajnálatos módon elég nagy nevek "égnek" úgymond ebben a moziban!

2015.05.21 Kriszta

Nagyon szeretem ezt a filmet, nagyon sokszor láttam. Érdekes felvetés eljátszani a gondolattal, hogy mi lenne ha... Érdemes megnézni, és én nyugodt szívvel ajánlom azoknak, akik szeretik a nyolcvanas évek misztikus filmjeit.

2016.01.27 Attila

Nagyon jól van felvezetve a sci-fi szál ebben a filmben, olyan műfajtársítás ez, ami szerintem könnyen fogyasztható. Épp annyira komoly, hogy ne legyen nehezen befogadható. Ebből kifolyólag pedig a történet is kevésbé kiszámítható.

2023.08.10 Balázs401342

Nagyon régen láttam ezt a filmet, amikor most előszedtem kb. jó felénél jöttem rá egyáltalán, hogy láttam. Szolid sci-fi, próbál feszegetni az időutazással kapcsolatban kérdéseket. Ilyen egyestés szórakoztatónak gondolnám. Persze, benne vannak a szok... Több

2016.01.13 danda115

Őszintén szólva Martin Sheen karaktere nekem nem igazán jött be, volt benne valami túlságosan sablonos, ehhez képest pedig elég sokat volt szerepeltetve. A film képi világa is eléggé csúnya szerintem, nem szép egyszerűen.