Végzet: A Winx Saga

Fate: The Winx Saga

2022.10.29 Török389133

Az első évad unalmasan indul, de a második fele meglepően jó. Viszont a második évadot kár volt megnéznem. Alig történik benne valami, még varázslás is alig van benne, cserébe mindenki szerelmes lesz mindenkibe, és "izgulhatunk" a szerelmi bánatokon.

2021.01.24 Az amatőr

a nap véleménye

Fekete mágia

Bár helyenként hemzsegett a középszerű megoldásoktól, a Fate: The Winx Saga ennek ellenére is teljesen magával ragadott. Legnagyobb érdeme talán az, hogy még az eredeti animációs sorozat megoldását is ismerve újra izgalmassá tudta tenni a kérdést, ho... Teljes kritika

2021.09.21 jfruzsi97

Winx(sori): mint az eredeti nagy mese rajongója, ajánlom. Tény, hogy nem minden szóról szóra ugyanaz benne, de mégis érzékelhető benne, hogy igen, ez ahhoz a sztorihoz köthető, amit gyerekkorunkban láttunk. Nagy fantasy rajongó vagyok, szóval engem m... Több

2021.10.26 Spidey

Nem rossz, de elég hullámzó volt a minősége az első évadnak. Az a gondom, hogy én a régi animációs sorozatot szerettem, és sokszor nem tudok elvonatkoztatni a bugyuta és értelmetlen változtatásoktól. De ettől függetlenül kíváncsi leszek a 2. évadra.

2021.11.23 Csillagpor

A meséhez képest ritka gagyi, hiába raktak bele pluszba valami random vérengző lényeket, melyek ellen hancolniuk kell. A színészek fele meg olyan, mintha azt se tudná, merre van.

2021.10.16 TomÁcs

Sokkal jobb sorozatok vannak a műfajban. Egyszerűen unalmas volt. Alig történt benne valami. A lányok kifejezetten idegesítőek voltak.

2021.02.01 Zoltán384279

Ahhoz képest...

Nem tudom, mivel kezdjem, azzal, ami tetszik benne, vagy azzal, ami nem. Még csak négy részt láttam, de a véleményem már biztosan nem fog változni. Azt hiszem, jobb azzal kezdeni, amiből kevesebb van. Tehát mi tetszik... Egész jó a sztori, bár millió... Teljes kritika

2021.02.18 Melinda

Vasárnapra tökéletes

Egy nagy hibája van, és az szerintem maga a főhősnőnk: Bloom. Olyan irreleváns és ostoba döntéseket hoz, hogy nekem volt kínos egy-két megmozdulása. Az anti-karakterek sokkal színesebbek és életszagúbbak voltak, mint a sorozat akármelyik másik szereplője. Aki egy viszonylag könnyed kikapcsolódásra vágyik (és igen, még a dráma és akció jelzők mellett is azt kell mondjam róla, hogy az), annak tökéletes választás. Úgy érzem, van a sorozatban kraft, kíváncsi vagyok, hogy a második évadból (mert az évadzáró sejteti, hogy lesz) mit fognak kihozni.

2021.10.31 HannaK

Jól indult a sorozat, de hamar unalomba fulladt, és a karakterek is rém idegesítőek.

2021.02.08 Tyoci

Szörnyen dühítő, hogy már minden 3. filmben megjelennek zombik vagy ahhoz hasonló lények vagy szörnyek. De nemcsak ez a klisé van elsütve benne, mintha nem is létezne jobb történetfelépítés, folyamatosan ragaszkodnak ahhoz, hogy amit tilos megtenni, ... Több

2020.08.15 varjú

Nem volt nehéz egyből letolnom az egészet, és mit mondjak, nagyon várom a második évadot. Nagyon rendben van az egész.

2020.07.06 julisX

Nem tudtam erről előzőleg semmit, csak találomra elkezdtem nézni, és szó szerint a legtökéletesebb középszerűség kellős közepébe csöppentem. Nem jó, de annyira nem is rossz, hogy rögtön kikapcsold, pont ettől pusztító.

2021.01.23 Toldi

Kicsit féltem tőle, hogy a filmes feldolgozás teljesen más lesz, mint a rajzfilm, és ez így is lett. Viszont a várakozásaimmal ellentétben egy egész jó kis sorozat kerekedett belőle.

2021.01.25 Replay6

Annak ellenére, hogy teljesen mást hoz, mint az eredeti, és sok mindent változtattak, nagyon élveztem. Remélem, lesz második évad.