Viharsziget

Shutter Island

2020.01.22 TeeRPaaK

Kiváló rendezés és atmoszféra,tipikus elsőrangú moziélmény volt

2016.02.25 zagynol

Maga a történet valóban izgalmas és érdekes. Ebből egy sokkal jobb filmet is ki lehetett volna kerekíteni. Vontatott, érthetetlen néha, és a végén sem zárja le a témát megnyugtatóan. Messze nincs a top 100-ban. Végigszenvedett értelmetlen 2 óra.

2018.08.21 kovacseszter

Óriási! Kedvenc filmem. Aki szereti a pszichotrillereket és a váratlan csavarokat a filmben az feltétlenül nézze meg!

2017.02.06 carmenszig

Az egyik legjobb film amit valaha láttam. A csavar óriási, az alakítások és a karakterek egyaránt. Zseniális.

2019.07.29 Bogi Madarász

Fantasztikus! hihetetlenül jóra sikeredett, egyik kedvenc filmemmé vált!

2015.10.06 peti494

Többször nézős film. Elsőnek az élmény, a történet, a csavar miatt, másodszor a sziget dolgozóinak az apróságait, bakijait. Továbbá az ért a végén lévő magyarázat ellenére sem annyira egyértelm hogy mi, hogy volt. Nagyon kegyetlünk játszik a nézővel a film :) Csillagos ötös...

2016.01.16 T-bond

Eszméletlen film. Meg kell nézzem még egyszer, úgy, hogy tudom a végét, mert mindent megváltoztat. Elég nehéz rájönni és megérteni is. Néhol picit túlzásnak tűnik, mit megengednek neki, viszont egykét helyen gyanús, mit nem.

2015.03.31 bornyak

Imádom ezt a filmet! Elgondolkodtató, hiteles, izgalmas, kiszámíthatatlan. A hangulata kellően borús és DiCaprio is nagyot alakít benne.

2018.02.18 Nyezso

Nagyon jól épül a történet, nem kiszámítható, kiváló színészi alakítás. Nagyon jó alkotás, folyamatosan fenntartja az érdeklődést. Mindenképpen ajánlom.

2016.07.18 faszom

Nos ..szabadnapos vagyok..és elcsesztek az életemből 2 órát mert azt írták a drága jó kommentelők hogy jaj de jó film!!!!!!! A nagy b...s l..f..szt hol jó ez nektek???? csavar a végén??? hol??? az első 5 percben kiderült hogy a titanikos srác a... Több

2016.05.20 Csajbók Eszter

Imádtam a film minden percét, kevés olyan film van, aminek a vége után is a filmen gondolkozom még órákig.

2016.11.27 tibikee95

A Viharsziget.....hát igen! A legnagyobb hatással volt rám filmek közül! :D Többet nem is írnék róla :D

2020.04.27 arvaiviki

Sokat vártam tőle, de nekem csalódás volt. Habár sokaknak tetszik...