Vonzások

Stoker

2020.10.13 Ildikó Bacskai

Megdöbbentő

Fordulatos és szépséges film, nekem nagyon bejött, szeretem a mentális betegségeket boncolgató / megközelítő műveket. A film hangulata és rendezése szerintem nagyon jól sikerült, nekem teljesen átjött és időről időre újra nézem.

2016.08.07 mamiéstöti2

Nem rossz film, kicsit unalmas megoldásokkal van teletűzdelve, de egyszer meg lehet nézni.

2017.10.03 indingo

Izgalmas film volt annak ellenére, hogy nem egy pörgős darab, de volt benne valami, ami megfogott. Tetszett a kicsit esetlen főszereplő karaktere, akiben ott szunnyad a gonosz.

2017.10.14 Deku

Rémes lett, kár volt belevágni a nagy nevek most is magukhoz édesgettek pedig semmi érdeme nem volt. Elkeserítő alkotás lett. Az elejétől kezdve untatott ez a film, alig kapcsoltam be és már a végére kívánkoztam. Sajnos nagy áttörést hiába vártam volna tőle nem lett semmi ilyen benne.

2019.07.09 HercegPeter

Wentworth Miller eddig két filmet írt, de sajnos egyik se valami nagy durranás. Ráadásul a kettő közül ez a rosszabb. A sztori nem túl érdekes, igazából annyi az egész, hogy három őrült van összezárva egy házban és várjuk, hogy mi sül ki belőle. Ezt ... Több

2018.07.15 dailyfilmsan

Jó az elképzelés de a gárda ami ezen a filmen dolgozott nagyon lusta lehetett mert nincsenek jól megformálva a karakterek és a legegyszerűbb megoldásokkal megy végig a film a játékidején. A szereplők jók és a képi világis kb ezek teszik nézhetővé a f... Több

2020.02.07 Szilonka

Nagyon durranásra és valami különlegesebbre számítottam a beharangozó alapján. a szereposztása figyelemre méltó, de a történet középszerű.

2018.11.02 szucszoli

Érdekes film a pszichopátiáról. Legalábbis amiben különleges, hogy eddig valódi női pszichopatát még nem láthattunk a filmvásznon. Egyébként le a kalappal ezzel a Watchmen-es színésszel! Igazán kifinomult módon alakította a szerepét! A hideg kiráz a ... Több

2017.11.21 Bazzzsi

A film mondanivalójára nem sikerült rájönnöm. Nem volt rossz maga a film, de ahonnan elindult a sztori másfél óra múlva is ugyanott tartott. Na jó páran meghaltak közben.

2017.12.15 Greeta

Nem tudom pontosan mit láttam. Picit azért lehettek volna konkrétabbak a készítők, misztikus volt és lendületes, de ha el kellene mesélni, hogy miről szólt nehezemre esne.

2016.02.21 moov18

Elég jól indult, azt gondoltam végre látok valami igazán jót. Aztán kopp! Rájöttem, hogy mégse. A drámai kezdés után szinte nem történik semmi a filmben, ami érdemre való lenne. Unalmas, üresjáratokkal teletűzdelt. Egy az, hogy nagyon nehezen indulna... Több

2016.01.06 kissjanos21

Sokkoló, elgondolkodtató, néha valamilyen szinten gyönyörű is, szóval egy tökéletes film. Még a trailer és annak zenéje is elvarázsolt. Mindenképpen igényes és jó filmet volt szerencsém látni, de azért nem nyűgözött le annyira amennyire vártam.

2016.04.20 gazsika1978

Tetszett is meg nem is. Elgondolkodtató, néha lenyűgöző, de másrészt viszont kissé vontatott a film. Azt hittem, hogy a történet is kicsit komplikáltabb lesz, de tiszta kiszámítható volt. Mindenképpen érdemes egyszer megnézni, nem nyűgözött le annyira amennyire vártam, de érdekes volt.

2017.08.27 T.Andras

Nehéz bármit is mondani e film kapcsán, mert eléggé ledöbbentett a vége. Bevallom én teljesen másra számítottam végig, ezért is maradt tátva a szám. Pedig logikus volt a végkifejlet, hiszen olyan sok mindent megtudunk már a film elején. Nagyon klasszul felépített alkotás, remekül keretbe foglalva.