Másnaposok szerencséje

Másnaposok szerencséje

Walk of Shame

Elizabeth Banks

Meghan, a csinos és munkamániás riporter egy váratlanul jól végződött buli után Los Angeles egyik lepukkant külvárosi negyedében találja magát telefon, személyi, autó és pénz nélkül. Legnagyobb álma, hogy hírbemondó lehessen, és csak pár órája van előző napi rucijában eltipegni a züllött… Több

Rendező: Steven Brill
Író: Steven Brill
Premier (HU): 2014.05.29. | HBO Max (2022.06.16.)

2021.12.30 dandelion1983

Alapvetően egyszer nézhető, de nem nagy szám. Vannak jó pillanatai, de sokszor bugyutává válik, és helyenként elég abszurd.

2017.05.10 indingo

Eléggé rendben volt a film. Az kaptam, amit vártam. Vicces volt és imádtam, hogy egy ruhában nyomta végig a színésznő, ami a végén meg is látszódott.

2016.05.23 Orosz István

Nekem nem jött át. Poénban szegény értelmetlen sztoriban gazdag, rohadt unalmas film. Nézhetetlen kategóriába sorolnám! EGy sztori ami egy éjszaka különös történéseiről szól, főszereplőnek nem jön össze semmi állás stb, de kiderül hogy mégis. Valahogy el kell jutnia a célhoz.

2019.07.26 Ms. Akárki

Egész kellemes kikapcsolódás volt, bár tény hogy nem vártam tőle sokat. Eléggé szórakoztató volt végignézni, ahogy próbál egy túl jól sikerült este után eljutni álmai meghallgatására. De legalább a nehézségekkel együtt átértékeli azt is, hogy mi az igazán fontos. Elizabeth Banks tökéletes választás volt.

2015.08.29 pisti18

Évek óta a legrosszabb film amit láttam.De hogy ez a film másfél órán keresztül bemutat egy túlzott sztereotípiákkal megáldott szőke nőt aki annyira beszédhibás hogy még kimagyarázni sem tudja magát, inkább csak jobban belebonyolódik a helyzetbe az már idegesítő.

Meghan ruhája a New York-i divattervező, Yigal Azrouël munkája.Szerző: kázsé

A filmben megemlítik a Rossmore és a Normandie sugárutak kereszteződését. A két Los Angeles-i út sehol nem találkozik.Szerző: kázsé

Mikor Meghan egy alkalommal telefonálás közben megfordul, tisztán látszik, hogy a telefonja a főoldalon van, és nem hívás üzemmódban.Szerző: kázsé

A főszereplőt, Elizabeth Bankst beperelte egy forgatókönyvíró szerzői jog megsértéséért, mivel állítása szerint a film ötlete egy 2007-es forgatókönyvből származik, amit ő adott Elizabeth Banksnek.Szerző: kázsé