
Vélemények (4)
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Ez nem egy jó film. Olyan mintha egyetemista diákok készítették volna a helyi médiaórára háziként. Vágásokkal oldani meg egy véres jelenetet? Ajjaj... amennyiben ez egy stílusirányzat, akkor rém gyenge megoldá... Több
Méltatlanul alulértékelt? Egészen megalapozottan alulértékelt. A 80-as évek naivitása lengi át az egész filmet, ami nevetséges mai szemmel, ha nem Tarantino csinálja. Hallmarkos a történet, a színészek játéka, a rendezés. Logikai bukfencek, következe... Több
Nagyon ritka manapság jó horror szerintem. Ez pedig szinte tökéletes. Főként azért mert nem csupán gyerekes módon akarja rám hozni a frászt, hanem mert nagyon erős hangulata van, ami engem végig szorított a fotelbe.