Még mindig itt vagyunk

We Are Still Here

A filmet Lucio Fulci 1981-es 'The House by the Cemetery' című alkotása inspirálta.Szerző: hp

A Dagmar család tagjainak arcán látható égési sérülések megalkotásán minden nap két órát dolgoztak a sminkesek, de az eltávolításuk is egy órát vett igénybe. Szerző: hp

Mivel a film igen alacsony költségvetéssel készült, a 70-es évekbeli ruhákat nem szabóval varratták, hanem second hand boltokból vásárolták. Szerző: hp

Anne és Jacob szerepeit kimondottan Barbara Cramptonra és Larry Fessendenre írta a rendező, . Szerző: hp

sokat méltatott filmzenéjét 2015. július 7-én adta ki a Screamworks Records. Szerző: hp

Az Egyesült Államokban a horrorfilm ugyanazon a napon, 2015. június 5-én debütált a mozikban és a VOD-szolgáltatók kínálatában. Szerző: hp

A Még mindig itt vagyunk világpremierje a South by Southwest filmfesztiválon volt 2015. március 15-én. Szerző: hp

A film a Valami követ mellett 2015 kritikailag legsikeresebb horrorja volt. A produkció jelenleg is 95 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon. Szerző: hp