Mennyit ér egy élet?

Mennyit ér egy élet?

What Is Life Worth
HannaK

Michael Keaton

Washington DC egyik legsikeresebb ügyvédje felveszi a harcot a cinizmussal, a bürokráciával és a politikával szemben, hogy segíthessen a szeptember tizenegyedikei terrordámadások közvetett áldozatain.

(csd)

Premier: 2020.01.24. | Netflix (2021.09.03.)

2023.03.05 fankbringa

9/11 már megint

Vártam ezt a filmet, mert kíváncsi voltam rá, hogy mit hozhatnak még ki abból a történetből, amit mindenki megismert a világon. A két torony leomlása egy fordulópontja volt a világunknak, ahol az ébredező szabadságot és szeretetet lecsapta a terrorel... Teljes kritika

2021.10.11 indingo

A szereposztása említésre méltó, de csak az. A történet kemény. Pénzben mérni egy emberi életet, de valahogy végig unalmas volt a film. Az érzelmi fonalat nem kaptál el a készítők.

2021.12.07 Képkockák

Elmondani sem tudom, hogy mennyire vártam a filmet, hiszen annyi lehetőség volt benne... Sajnos nagyon lapos lett végül, pedig a történet érdekes és fontos, a színészek pedig remekek. Kicsit mélyebb és érdekesebb történetre számítottam, mint amilyen volt például az American Crime Story első évada.

2021.10.11 Klauka89

Az eleje egész jól kezdődik, aztán elkezd unalmas lenni. Nem tudtam tovább nézni egy óránál. Érdekes lenne maga az elgondolás, de mintha nem jól lenne kidolgozva, valami nem stimmel. Úgy éreztem, hogy a párbeszédek a végletekig és túlságosan is aprólékosak voltak. Elvitte az egész filmet.

2022.01.19 HannaK

Az előzetes alapján egy megrendítő filmre számítottam, de valahogy elveszett a lényeg, és nem tudta azt a hatást kiváltani az emberből, amit elvártam volna.

A filmben három Oscar-jelölt is szerepel : Michael Keaton, Stanley Tucci és Amy Ryan.Szerző: Képkockák

Amikor az eltűnt emberek listáját és képeit mutatják, akkor ugyanazokat a képeket használják, csak más módon prezentálva.Szerző: Képkockák

(2021. 09. 30.)
Csekkre írható életek
A hétmilliárdos alap viszonylag igazságos elosztásához pedig meglehetősen sok összetevőre van szükség, olykor az igazságtalanság elfogadására, meg arra is, hogy nincs univerzális képlet, a válaszokat a sorsokon belül kell keresni. Az elevenben. Miközben így is akadnak megoldhatatlan kivételek, és lesznek újabb sebek. Egy szó mint száz: Colangelo fi... Több

(2021. 09. 20.)
A 9/11-es dráma áldozatai és egy ügyvéd lelke forog kockán
Természetesen egy amerikai nézőnek ezerszer többet mondhat minden egyes képkocka, mint egy európai moziélvezőnek. Azok számára, akik nem közvetlenül élték át az eseményeket, talán szükség lesz egy kis lelki ráhangolódásra a főcím megjelenése előtt. Több
When They See Us
Anne Frank bújtatója