Whiplash

Whiplash

2022.03.25 Ildikó Bacskai

Whiplash (2014)

Lélegzetelállító mestermű a művészetről, a kitartásról, a tehetségről. Őrületes alakítások, magával ragadó hangulat, többször nézős, mert imádtam.

2019.03.12 MP170506

Érdekes film, kezdetben úgy érezheti a néző, hogy hát ez mi akar lenni, de oda kell figyelni és szépen kibontakoznak a dolgok. Nem vagyok nagy zenés film kedvelő, de ez jó lett!

2022.07.17 sptt

Kicsit félve ültem le ehhez a filmhez. Hát, egy zenés film, de nem bánom, hogy megtettem, mert nagyon megérte megnézni. A zene is baromi jó a filmben, ugyanakkor lehetne a téma a kémia is, a sztorit hasonló módon köré lehetne írni. J.K. Simmons zsen... Több

2017.10.23 Bazzzsi

Remek film, nálam 5 csillag bármikor újra nézném. Telitalálat volt a főszerepre Miles Teller, remekül hozta a kartert, de Simmons, mint nem normális tanár is remek volt.

2016.05.09 TomÁcs

Sohasem gondoltam volna, hogy egy zenéről/zenészről szóló film tetszeni fog. Nagyon jó a története, izgalmas és kegyetlen.

2015.02.24 andor50

Wáó J. K. Simmons megérdemelte az Oscart. Kirázott a hideg amikor elkezdett ordibálni. Zseniális film, és aki olyan filmet akar nézni aminek a végén katartikus élmény lehet, annak ezt a filmet ajánlanám. MIles Teller is nagyon tehetséges, sokra viszi még.

2015.08.11 hsanya182

Egy sablonos történetből kaptunk egy székbe odaszögező, elég ütős és érdekfeszítő filmet. Nemtartozik a kedvenceim közé a "Fekete Hattyú" akkor már Mulholland drive, vagy LOST HIGHWAY, de ez a film kicsit más irányból hozza a Fekete Hattyú vonalát, g... Több

2023.05.05 Fikatours_blogger

Kreatív leléptető duma, hogy "a tanulásnak akarok élni, ezért nem tudok veled eleget foglalkozni". (Legalábbis jobb, mint a "tartsunk egy kis szünetet".)

2016.02.19 Lonka

Elég színvonalas film, zenészként elég nehéz kiemelkedni a tömegből, főleg dobosként. A J.K. Simmons által megformált tanár nem volt normális. Arrogáns és olykor szadista.

2015.09.02 MKristijan

Megadta a kedvet ahhoz hogy újra hangszert fogjak a kezembe. Persze ez tudom többről szól, nagyon tetszett az egész film, zene, vágás , színészi játék mind csillagos 5-ös.

2015.06.04 Dodi

Nagyon nagy film, minden másodpercét élveztem. J.K. Simmons játéka fantasztikus, megérdemelte érte az Oscar-díjat. A zenék tetszettek, nagyon jók. Nálam alapmű lett.

2016.09.26 Greeta

érdekes film volt, tetszett bár nem nézném újra az idegbeteg tanár miatt.

2019.04.05 MidoD7 Nézhetetlen

Igazi bukás lett, adott volt egy remek történet, amit nem tudtak megvalósítani. Tudom, sokak nem értették, de számomra nem adta át azt, amit másoknak ezek szerint igen.

2019.04.19 petraszab

Hihetetlen, hogy Damien Chazelle ilyet is tud, meg olyan förmedvényt, mint a Kaliforniai álom.