Nyírjuk ki Günthert!

Killing Gunther

2019.01.28 Timcsi

Elég egyedi a film stílusa. Kicsit őrült, kicsit pikírt. Egy idő után kicsit fárasztó.

2018.12.25 HercegPeter

Az ostoba filmek szerelmeseinek

Pihent agyúnak kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki értékelni tudja. Szerencsére én az vagyok, így mondhatom azt, hogy nem olyan rossz. Egy-két karakter szimpatikus (főleg Schwarzi), de a többiek (különösen a főszereplő) rém irritálóak. Az értékelhető poénok java része is Arnoldtól származik, ami sokat elmond a film nagy részéről, hiszen ő csak az utolsó 20 percben jelenik meg. A dokumentumfilmes hatással valószínűleg valami újdonságot akartak csempészni bele, de csak még bugyutábbá tette. Tehát nyilvánvalóan értem, hogy miért ne tetszik a legtöbb embernek. Viszont mint ahogy az elején írtam, félre kell tennünk az agyunkat ahhoz, hogy ezt értékelni lehessen. Persze még így sem lesz egy Pootie Tang vagy Kung Fury szint, de egyszeri megtekintésre azért alkalmas. Ugye azt sokan mások is leírták itt, hogy Schwarzenegger az egyedüli, aki ér valamit az egészben. Ezzel nagyjából én is egyet értek. Szerintem jól tette, hogy elvállalta. Nyilvánvalóan ő is tudta, hogy ezzel a szereppel nem fogja magasabb szintre emelni magát mégis elvállalta, pedig nem hiszem, hogy olyan sok pénzt kapott volna érte. Legalábbis a filmet nézve nem valószínű, hogy magas költségvetéssel dolgoztak. Akit még meg kell említeni, az Cobie Smulders, aki valószínűleg csak azért vállalta el a szerepet, hogy segítsen a férjének. Az egyáltalán nem meglepő, hogy a film bukás volt és hogy főleg negatív kritikát kapott. Nekem is inkább a hangulata jött be, mintsem a humora.

2018.01.10 Berto49 Nézhetetlen

Szerintem "szerencsém" volt a 2017-ben bemutatott filmek legrosszabb, összegányolt, a humort leginkább nélkülöző darabját megnéznem. Rosszul tette a rendezője, hogy otthagyta a SNL stábját, mert azt nálunk - szerencsére - még egyetlen TV csatorna sem vette át. A "nézhetetlen" a legtalálóbb értékelés!

2017.10.25 HE7EDIK

Szeretem az ilyen pihent agyú filmeket, bár nyilván sokak ingerküszöbét túlugorja. Nekem tetszett a fekete humor, Schwarzi meg egyenesen telitalálat volt. Bírom, ha egy világsztár bevállal ökörségeket is és mer görbe tükröt állítani magának és a fiatalabb generációknak... Féltem ettől a filmtől, de kellemeset csalódtam.

2017.10.14 alexxx

Nem tudom, láttam-e már valaha olyan vígjátékot, ami ennyire nem vicces. Nem értem, hogy miért vállalta el ezt bárki is, és egyáltalán miért kellett elkészíteni. Nem térek magamhoz.

2018.02.26 BoBamburg

Sör meg rágcsa mellé egyszer oké, van benne egy két eltalált poén de annyi. Meg ahhoz képest, hogy mennyire be lett reklámozva Schwarzival, annak ellenére csak az utolsó negyed órára tűnik fel :D Bár tény, hogy jól hozza a karakterét. Ja, viszont a CGI jelenetek hihetetlen gyengék, igazi 10 forintos robbanás effektek :D

2018.02.28 MMcFly2015

Először is: a legnagyobb szemétség ezt a filmet promózni Schwarzeneggerrel. Hiába ő a címszereplő, mindössze kb. 15 percet játszik a filmből. Aláírom, minden lezárás, minden fordulat neki köszönhető, sőt még a színvonalat is kicsit tudja fokozni, de ... Több

2018.03.26 NFG

Borzalmasan rossz film lett! Habár az ötlet kreatív volt, hogy valóságshow szerűre tervezték! Mégis unalmas volt! És az sem tetszett, hogy nem lehetett azonosulni egyik féllel sem!

2018.11.20 Mithrel

Nagyon kíváncsi voltam erre a filmre, és bár nem mondom, hogy csalódtam benne, nem is tetszett annyira. Egyszerűen olyan...átlagos volt. Egyszer vicces, egyszer nem, egyszer érdekes, egyszer nem - semmi extra.

2018.03.27 NRD

A film átlagosra sikerült. A rendező fejében biztosan jobb lehetett, de így filmben nem a legjobb. Az elképzelés egyedi, de attól még nem jó. Nem attól lesz jó egy film, mert Arnold Schwarzeneggert belerakják!

2017.10.16 tamas84

Szegény Schwarzenegger, kapott egy Zs-kategóriás akcióvígjátékot, ami sokkolóan nem humoros. Rossz volt nézni ezt a kínlódást. Messziről kerüljétek el.

2017.10.09 Toncsi

Az év egyik legnagyobb csalódása, még az impozáns szereplőgárda ellenére is. Ez a film egy kész katasztrófa, koncepció nélküli ipari szemét. Már elnézést.

2017.10.07 DarkLion

Okés, nem a legrosszabb film idén, de közel van hozzá. Csak sajnálni tudom a szereplőgárdát, mert mindannyian többet érdemeltek volna. Egy-két poén betalált, de ez vajmi kevés. De legalább nem túl hosszú...

2017.10.08 lexlutor

Én eléggé csalódott vagyok, Schwarzenegger nyilvánvalóan csak egy üzleti fogás volt, hiszen mindössze a film utolsó negyed órájában cameozik egyet. Bocs, ha ezzel spoilereztem, de aki arra vár, hogy Arnie majd egy jópofa szerepben lesz látható, amit azért nagyon lehet szeretni nála, csalódni fog.