Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Nyírjuk ki Günthert!

(Killing Gunther)

alexxx  2017. 10. 14.

Nem tudom, láttam-e már valaha olyan vígjátékot, ami ennyire nem vicces. Nem értem, hogy miért vállalta el ezt bárki is, és egyáltalán miért kellett elkészíteni. Nem térek magamhoz.

tamas84  2017. 10. 16.

Szegény Schwarzenegger, kapott egy Zs-kategóriás akcióvígjátékot, ami sokkolóan nem humoros. Rossz volt nézni ezt a kínlódást. Messziről kerüljétek el.

Toncsi  2017. 10. 09.

Az év egyik legnagyobb csalódása, még az impozáns szereplőgárda ellenére is. Ez a film egy kész katasztrófa, koncepció nélküli ipari szemét. Már elnézést.

DarkLion  2017. 10. 07.

Okés, nem a legrosszabb film idén, de közel van hozzá. Csak sajnálni tudom a szereplőgárdát, mert mindannyian többet érdemeltek volna. Egy-két poén betalált, de ez vajmi kevés. De legalább nem túl hosszú...

lexlutor  2017. 10. 08.

Én eléggé csalódott vagyok, Schwarzenegger nyilvánvalóan csak egy üzleti fogás volt, hiszen mindössze a film utolsó negyed órájában cameozik egyet. Bocs, ha ezzel spoilereztem, de aki arra vár, hogy Arnie majd egy jópofa szerepben lesz látható, amit azért nagyon lehet szeretni nála, csalódni fog.

Hannah Simone
Arnold Schwarzenegger
Filmsomnia.hu - Nyírjuk ki Günthert!
Talán mindenki jobban járt volna, ha ez a film el sem készül. Schwarzenegger nem rombolta volna jobban a karrierjét, a stúdió megspórolt volna egy csomó pénzt, én pedig másfél órát az életemből. 30/100
VOX.hu - Nyírjuk ki Gunthert!
Azon lehet vitatkozni, hogy jó filmekben szerepel-e Arnold Schwarzenegger a visszatérése óta, de az biztos, hogy az egykori akciófilmes atyaúristen soha korábban nem választott olyan bátran szerepeket, mint az elmúlt néhány évben. 50/100

Popcorn Project - Nyríjuk ki Günthert
A Nyírjuk ki Günthert! közepes akciófilm egy zseniálisan lökött Schwarzenegger-rel, akinek most is jól áll a mókázás. Csak rajongóknak! 5,5/10

Tatiana Maslany visszautasította a felkérést a filmben való szereplésre.

Taran Killam és Cobie Smulders házastársak

(csd)

Taran Killam otthagyta a Saturday Night Live stábját a film kedvéért.