Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Mark Wahlberg
Winston Duke

iq.csabi   2020. 03. 24.

Ez egy egyszer nézhető laza akciófilm, aminek talán folytatása is lehet. A történet érdekes, leköt és viszonylag pörgős. Aki szereti Mark Wahlberget az nem fog csalódni, de semmiképpen ne számítson élete filmjére, viszont kikapcsolódni tökéletes!

Anuika   2020. 03. 11.

Az exrendőr és az óriás Csodaországban

Nemrég debütált a Netflixen új, saját gyártású akció-vígjátékuk, a Spenser az igazság nyomában Peter Berg (22 mérföld, A hazafiak napja) rendezésében, Mark Wahlberg főszereplésével. A rendező és Wahlberg már többször dolgozott sikeresen együtt (Mélytengeri pokol, A hazafiak napja stb.), így nem meglepő módon Berg új filmje címszereplőjének is őt kérte fel. A film alapjául szolgált Robert S. Parker Spenser regénysorozata és Spenser For Hire című, 80’-as évekbeli krimisorozata is. A címszereplő Spencer (Mark Wahlberg), egy exzsaru, aki öt évnyi börtön után újra szabadlábra kerül. Büntetését azért kapta, mert igencsak ellátta egyik felettesének a baját, aki nem elég, hogy ügyeket tusolt el, mé... több»

paval   2020. 03. 08.

Mit mondhatnék, nekem ez a sztori kissé sablonos volt, de a kivitelezés egy csöppet sem. Irtó jó hangulata volt az egésznek. Igaz, Wahlberg nem is erőltette meg magát igazán a szerepében. Egyszeri nézésre ideális, de nem érzek késztetést, hogy valaha még meg akarjam nézni. Sajnos, ez van. Igazából lehetne ezzel vitatkozni, csak épp annyira kiszámítató volt számomra a történet, hogy ez nagyon elvitte nálam.

acey   2020. 03. 07.

Nagyszerű színészeket sikerült összeválogatni, Mark Walhberg végig kitűnően alakít, Winston Duke karakterét is jól eltalálták. Egy végig izgalmas, pörgős thriller a Spenser..., bár a második részét szerintem szükségtelenül húzták el, gyorsabban és ütősebben is lezárhatták volna a sztorit.

Sonny   2020. 03. 06.

Kicsit hosszú a játékidő ehhez a témához, de a film nagyszerűen megtalálta az egyensúlyt a humor és a komolyság közt, így megbocsátható a 110 perc. Ami a műfajtól elvárható, azt teljesíti, egy viszonylag hűvös hangulatú, de különösebb meglepetést nem tartogató akció-krimi.

Az a film, amely könnyedén mossa át az agyunkat egy fárasztó nap után, és egyáltalán nem baj, ha pár nap után már nem nagyon fogunk emlékezni sem a cselekményre, sem a karakterekre. több»

kritika több»

A film az 1985 és 1988 között futó "Spenser for Hire" című televíziós sorozat remake-je.

Bokeem Woodbine és Mark Wahlberg az 1999-es Robbanófejek után ismét együtt állt a kamerák elé.

A film cselekménye Ace Atkins 'Wonderland' című regényén alapszik, melynek hősét, Spensert az amerikai író, Robert B. Parker vezette be az irodalomba.