X - A rendszerből törölve

X.

2024.02.22 Schumy1

Kétes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. Egyrészt megmutatja, hogy tudunk minőséget csinálni, másrészt meg nem merünk igazán kibontakozni, mintha félnénk valamitől. A skandináv stílus jót tett neki, s azért annyira nem volt rossz, de még van hova fejlődni. Merni, merni, merni!

2019.06.16 indingo

Az ötlet jó volt, a megvalósítás kevésbé. Vontatott a története, érződik hogy egy skandináv szerű filmet szerettek volna készíteni hangulatában, de ez ne jött össze.

2018.10.27 Berto49

Thriller és rögvalóság

A rendező, Ujj Mészáros Károly előző (első) filmje nem tetszett, de ez szerintem kiemelkedik az évtized – igaz elég kevés - magyar thrillerei közül. Az igaz, hogy erős skandináv vonal, elsősorban Jo Nesbø hatás érződik, ugyanis jelen esetben a főhős ... Teljes kritika

2019.08.14 Szilonka

Ezek az idétlen képi megoldások engem nagyon zavartak, amellett hogy borzasztó lassú volt a film. Balsai Móni motyogását hallgatni sem volt túl élvezetes.

2020.01.20 Syracuse

Egy alternatív Budapest, ami majdnem valóság

Nem tökéletes, de próbálkozásnak több mint megteszi. A skandináv krimik, thrillerek hangulatát tökéletesen átadja, még ha a megvalósítás hagy is maga után kívánnivalót. A lassú, Budapestet fejjel lefelé ábrázoló drónfelvételek, a nyilvánvaló szűrő a lencsén, a város ábrázolása mind-mind egy olyan alternatív Magyarország és Budapest képét mutatják, ami közelebb áll a valósághoz, mint azt elsőre gondolnánk. A sztori bonyolultabbnak tűnik, mint amilyen, a színészi alakítások nagyon jók.

2018.10.27 MMcFly2015

Nagyon lelkesen vettem a premier előtti vetítésre a jegyet, mert a második előzetes valami mesterien jól sikerült. Már kicsit aggasztott, hogy az itt látott jelenet 80%-a már az intró előtt látható volt. De ez mellékes. Ahogy a sztori (lassan) beindu... Több

2019.07.14 Greeta

Balsai Mónitól az ember életkedve is elmegy. Olyan szürke az egész film. Várod a robbanást, de elmarad.

2019.06.15 FGyula Nézhetetlen

Újjabb magyar siker bizonyiték a mindíg van lejebbre.

A film jó példa arra hogy a magyar filmgyártás meghalt. Már ahogy kezdődik. A kilencvenes években nyugaton készült thirlerek minden idegesítö kliséjét felvonultatja a pozitív jellemzők nélkül. A pocsék kopintások úgy látszik a magyar filmipar állandó promléjájá válnak. Kimondottan tetszett hogy végre nem egy laza langyos filmet próbáltak készítteni és az alaptörténettel erre minden esély meg is volt. Ha a film 30 százaléka a vágószobában marad talán össze is jött volna.

2018.11.03 SunnyM

Nem vártam el, hogy mélyen szántó legyen, de nekem tartalmilag kicsit sekélyes volt. Persze ez talán a műfaj miatt is van, talán egy kicsit túlságosan is hatásvadász. Ettől függetlenül szerintem minden megvan benne, hogy sikeres film legyen. Érdemes megnézni.

2019.05.16 TheJoker

Kíváncsian ültem neki a filmnek,hiszen az első kritikák dícsérőek voltak. A rendező a megszokott tagokkal dolgozott,itt volt a mai magyar sorozatok jó néhány arca. Maga a kezdés még nem is volt rossz,olyan Eredet hangulata volt.Ekkor még bizakodtam. ... Több

2018.11.01 Tchiva

Ritkán mondok ilyet magyar gyártású filmre, de ez valami elképesztően szuper lett. Nagyon pörgős és akciódús. Azt hiszem, rég vártam egy ilyen filmre már, most végre itt van. Látni kell!

2018.12.07 Szilágyi Sándor

Igazságkeresés magyar rendőrként

Igazságkereső rendőrfilm a politika, a családi és iskolai élet körül. Nagyon izgalmas, pörgős film, egykori és mai halálosztagosokról, igazi és pánikbeteg hősről, a végén csattanóval!