X-akták

The X Files

2016.06.25 punktum Nézhetetlen

Az örök klasszikus, olykor hátborzongató részekkel, műskor izgalmasabb gondolkodtató részekkel.

2015.06.16 Melibaba

Izgalmas és sokszor félelmetes részei voltak. Mai szemmel, már nem az igazi a hatása, de akkoriban szinte mindenki Scullyért és Mulderért izgult.

2018.09.07 Timo93

Szerettem gyerekként de egyben rettegtem bizonyos részeknél. Azóta eltelt jó pár év de még jobban imádom, főleg az új évadok zseniálisak lettek. Mindig is tetszett a sorozatban, hogy több témája van a rejtélyeken belül, szellem, ufo vagy egyéb misztikum.Örök klasszikus.

2014.10.08 Holló

A X-akták újradefiniálta a televíziós sorozatok fogalmát, és ezt senki nem fogja elvitatni tőle. Elég fiatal voltam, amikor még ment a tévében, emlékszem, hogy rettegtem tőle, de muszáj volt megnéznem, hogy mit tartogat a következő rész, hogyan oldjá... Több

2019.01.15 Doloresz89

A régebbi évadok eredetiek voltak, a sorozat a végére elvesztette a varázsát. Mulder ügynök viszont örök favorit marad.

2015.03.29 Trob

Az igazság odaát van. Meglehet, és én hiszek is nekik! Kemény sorozat volt, most hogy újra előveszik hat epizód erejéig nem tudom mihez kötni, egyik szemem sír, a másik örül. Mindenesetre addigis lehet pótolni annak aki eddig nem látta.

2015.03.19 Kedves

2015.07.22 dosty

A X-akták kétségkívül mérföldkőnek számít a televíziózás történetében, a sikere számtalan széria előtt nyitotta meg a kapukat. Mulder és Scully minden idők talán legismertebb párosa (már ami a sorozatokat illeti). Tisztán él bennem a sorozat súlyos a... Több

2017.10.29 Moticca

Régi nagy kedvenc. Mai szemmel nézve néhol megmosolyogtató, mert rengeteget fejlődött a sorozatgyártás.

2022.11.20 NinniP

Ezüstérmes sorozat

Ezüstérmes sorozat az aranyérmes Polip krimisorozat után. A leglebilincselőbb sci-fi sorozat, amit valaha láttam.

2020.04.15 DragonEye025

X-files

93-ban még újoncnak tekinthető volt a sorozat, és témája is. Minden részt megnéztem, alig vártam, hogy hétfő(?) legyen. Videokazettán van az összes rész, a tv-ben is megnéztem az ismétléseket. Érdekes, izgalmas sorozat, bár a vége felé már van egy kis kuszaság, amit talán az új 6 részben próbálnak kibogozni. Vélemény 4,5, a jótól azért jobb.