X-akták

The X Files

2018.04.11 Annuska

Igazán meghatározó sorozat. Ha elhangzik az igazság odaát van mondat mindenki tudja miről is van szó. Egy sorozat, amelyben minden fikció vagy mégsem?

2016.04.04 Annuska

Én már a film főcímzenéjétől rettegtem kiskoromban. A részek között voltak egészen hátborzongatóak és kicsit lightosabbak is. Amikor az eredeti sorozat ment sikeres volt, most az új részek picit lógtak a levegőben, nem érték el a korábbi sikereket.

2020.10.07 belavagyok

Azóta sem tudott ilyen meghatározó földönkívülis sorozat készülni. Minden egyes rész csak elbizonytalanította a nézőt, hogy akkor léteznek-e ufok vagy sem.

2017.05.01 hell.l

Egy klasszikus sorozat. Nagyon jól fel vannak építve az egyes részek, a színészek is jók benne. Az új részek viszont annyira nem jönnek be, ahogy a filmek nagy része sem.

2021.08.04 Gauss

Zseniális sorozat

Akkoriban óriásit ütött. Rengetegen nézték és imádták. Mai szemmel is nagyon izgalmas. A színészek is kitűnőek, a jelenetek is nagyon jók, igényesen megvannak csinálva, a hanghatások és a zenéje is zseniálisan hátborzongató. :)) Az új részeket is meg lehet nézni, de az már nem az igazi. Véleményem szerint az 1-től az 5. évadig az igazi. A 6–9. az már egy másik éra, de az is nagyon jó, de ott már laposodik, sok az unalmasabb rész. A 10–11, ami a legújabb, az szerintem már nem jó, de akik szeretik a sorozatot, azoknak tetszik persze, de az már meg sem közelíti a régi első 5 évadot, mert az bizony fenomenális. Aki a koránál fogva nem látta az első részeket, annak viszont melegen ajánlom. Ez a sorozat filmtörténelmet írt, mesteri. Még a legjobb részeket is nehéz kiválasztani, mert annyira sok a nagyon jó. (kedvenceim: Tunguzka, A gumiember, A jég, Leszáll az éj, Elbújik a fényben, A falka... Ezeket nehéz elfelejteni. :))

2016.02.13 Balint Nézhetetlen

Eddig a harmadik része tetszett a legjobban nem csak az új sorozatban de a régiek tükrében is az egyik legerősebb rész, vissza utal Scully kutyájára és is olyan fordulatos hogy a mai sorozatdömping tanulhatna tőle ;)

2016.05.02 wooderman Nézhetetlen

Scully és Mulder megunhatatlan, szellemes, de mégis annyira nagyon komoly karakterek.Izgalmas ahogy folyton idegenek és más megmagyarázhatatlan dolgok után nyomoznak, ahogy együtt dolgoznak.

2017.04.13 Pirospingu

Ez a sorozat nagyon különleges a maga nemében. Thriller, sci-f, kalandfilm is megtalálható egyes részekben, bár engem elsősorban megijeszt, és ezt szeretem benne. A későbbi évadok már laposak, de az első kettőt igazán megéri megnézni.

2015.02.28 ocso

Annak idején egyedülállóan jó sorozat volt, ma már csak "nosztalgiából" nézhető. Azért sokat lépett előre a sorozatgyártás...

2016.11.15 goat2000

Jó sorozat nagyon . Mindig van valami izgalmas paranormális jelenség benne. A főszereplők, Scully és Mulder nagyon jók benne végig. A kategóriájában a legjobb.

2016.06.16 Edeske Nézhetetlen

Szerettem ezt a sorozatot, mert minden része izgalmas volt. Misztikus, érdekes részek és magával ragadó sztori. Minden része lekötött és elindította az ember fantáziáját.

2016.08.24 Emma109 Nézhetetlen

Gyerekkoromban mindig féltem, ha kezdődött. Jó kis részeket raktak össze és az UFO imádat azóta is meg van.

2016.07.16 Bog1

Régi gyerekkori kedvenc. Emlékszem még annó tiltottak tőle és leselkedve elbújva néztük a barátnőimmel. Ma is mosolygok ha meghallom a kezdő szignót az elejéről:D:) Nagyon tetszik mèg most is. Már régóta tervezem hogy újranézem az összes leadott részt de sajnos még nem volt rá időm.

2016.11.17 Fiatalság kirobbanó ereje Nézhetetlen

Nagyon szeretem az X-aktákat Scully és Mulder párost is, megunhatatlan jelenetek/részek nagyszerű színészek, a helyszínek is remekek, és ami a legjobb: a megunhatatlan zenéje.