Totál megdöbbentett, hogy a Liver King ennyire a teste rabja lett: az érzékeny témákat – a családi problémáktól a toxikus fitneszkultúráig – meglepően őszintén boncolgatja a dolgokat a doku.
A mély, sötét titkok nem voltak elég mélyek. Tele agyatlan klisékkel. A történetszálak általános iskolai intelligenciaszintre íródtak. Mi történt az ötletes párbeszédekkel?
Már az első epizód alapján is imádom ezt a sorozatot! A vígjáték/horror a kedvenc műfajom, és ez a show fantasztikus! Egy pár ijesztés, egyáltalán nem vitték túlzásba. A főszereplő színésznő nagyon vicces.
A sorozat egyik oldala egy igazán szomorú történet egy demenciában szenvedő emberről és arról, hogy ez hogyan befolyásolja a mindennapi életét, Samuel L. Jackson pedig nagyon jól alakítja a karaktert. A történet azonban ennél többről szól, sok furcsa flashback van, amit nem magyaráznak meg teljesen, és elgondolkodtat, hogy mi rejtőzhet az emlékezetében. Nagyon jól sikerült és izgatottan várom a folytatást!
71 Első kézből: Májkirály (2025)