Megfogott! Dexter miatt alapból nagyon szeretem az egyik főszereplőt, ez a sorozata is kicsit olyan hangulatú. Különleges! Sajnálom, hogy eddig kimaradt.
Abszurd és szomorú Nagyon szeretem a színésznőt és a filmjeit is. Ez egy kivételes darab, kicsit bosszantott az elején, de olyan direkt szimbolikája van, hogy már csak ezért sem tudok haragudni a forgatókönyvre. Ajánlom mindenkinek, aki szült és annak is, aki sosem fog!
Mestermű! A maga nemében és műfajában számomra zseniális! Bár apuka filmjeit is nagyon szeretem, így adja magát, hogy a családi vonalon maradok. Nagyon tetszett.
Nézni, nézni, nézni! Nagyon szeretem a műfajt. Már az első rész megfogott. Eddig a Rejtély és az X-Akták volt a kedvencem, de ez szorgosan követi azokat.
86 Sírhant művek (2001)
Dexter miatt alapból nagyon szeretem az egyik főszereplőt, ez a sorozata is kicsit olyan hangulatú. Különleges! Sajnálom, hogy eddig kimaradt.