Legutóbbi vélemények

Nem sok epizód van, amire mondhatnám, hogy igazán tetszett. Szép a grafikája: ez minden, de a legtöbb történet gagyi. Még szerencse, hogy olyan rövidek.
2026.05.03. 09:41 / Bányai Csaba
0
Ennek a filmnek nagyobb a füstje, mint a lángja! Már úgy indul, hogy 5 perc a felvezető zene, aztán a film közepén ismét zene. Monumentális film akart lenni, erre lett egy béna, gagyi film, ...Több
2026.05.03. 09:33 / acura steve
0
Sok minden másképp van, mint a könyvben, és jó néhány dolog kimaradt, de azért élvezhető.
2026.05.03. 09:31 / Bányai Csaba
0
Nem volt egy nagy durranás, viszont jó alakításokat láthattunk.
2026.05.03. 08:27 / Klauka89
0
Unalmas. Gyenge koppintás
Mivel már láttam az eredeti, 2008-ban készült filmet, ez már nem bír számomra élvezeti értékkel. Más szereplők, más történet, de az alapszituáció ugyanaz. Miből gondolják a készítők, hogy eg...Több
2026.05.03. 08:19 / Bányai Csaba
0
Nekünk tetszett. Végre nem a szokványos történet, hanem valami más. Rujdert és Szabó-Kimmelt nagyon szeretem, így nekem kellemes szórakozás volt.
2026.05.03. 08:16 / Klauka89
0
Semmitmondó
A film nincs jól felépítve, és minden logikát nélkülöz. Már százszor meghalt volna, már százszor megölhette volna, hogy érte utol , hogy talál rá stb... pfúúú....
2026.05.03. 07:31 / László
0
Imádom ezt a minisorozatot, pár év után elővettem újra, szerencsére sok részletet elfelejtettem, így megint volt újdonság benne. Megint jó érzés volt végignézni. Hiányozni fog, de ha megérem...Több
2026.05.03. 06:32 / sniper0
0
Még imbolyog a világ a szemeim előtt.
Nagyon odatették a srácok azt az izgis hatást keltő izgő-mozgó kamera megoldást. A végén nem írták ki, hány operatőr szédült el és hány kamera rázódott szét. Jó volt, na. Kellően izgalmas. A...Több
2026.05.03. 03:01 / puszpang
0
Idiotizmus level 1000
Vannak azok a vígjátéknak nevezett "alkotások", amelyekben tömérdek fölösleges, összefüggéstelen, a fő mondanivalótól eltérő dialógusokat lövöldöznek, melyeknek nulla jelentése és értelme si...Több
2026.05.03. 01:21 / puszpang
0
Egyszerű, de ütős!
Szerintem érdemes megnézni még most is! Jól összerakott történet! Szépen fokozódott benne az izgalom! Itt még a “régi” Kate Beckinsale-t lehet látni!
2026.05.02. 23:17 / volandy
0

84 2011

/ Sorozat / akció | krimi | thriller

7/10 skandináv szint
A skandináv szintet tudja, de azok között vannak sokkal jobbak. Egynek nem rossz. A főszereplő csaj szép, szexi. Szeretem azokat, ahol szépek a szereplők. Lásd: Landman. 7/10
2026.05.02. 22:47 / László404756
0
A történet jobb verziója
A másik verzió csak a borzalmakat mutatja be, ez az egész sztorit átfogóan.
2026.05.02. 22:16 / Ben.Bo.o
0
Még most is nézhető!
2007-ben nem láttam, csak most, 2026-ban! Akkor biztos nagyobbat ütött volna! Most? Egynek elmegy!
2026.05.02. 21:48 / volandy
0

40 2024

/ Sorozat / thriller

007 női változata?
Hát nem tudom! Nézhető! Érdekes a vita a terrorista nő és az ügynök között! Ki kezdte, miért? Megtorlás lehet vagy nem?
2026.05.02. 21:42 / volandy
0
Nekem újdonság volt ez a film. Olyan értelemben, hogy nem láttam régebben. A készültekori mezőnyben valószínűleg jobbnak számított, most olyan tucatfilm. Nem nagyon tudja lekötni az embert....Több
2026.05.02. 20:46 / SaSa
0
Nem ajánlom
A bemutató alapján viccesnek kellett volna lennie, de nem volt az. A főszereplő szinkronhangja kifejezetten idegesítő volt. Nagyon vártam, hogy vége legyen.
2026.05.02. 20:00 / Norrcy
0
Fantasztikus film volt.... ja nem. Amúgy egy lerágott csont, unalmas gyenge alakítással.
2026.05.02. 19:51 / SzupiMester
0
Komolyan mondom, egy disznóölésben nagyobb horror van, mint ebben a filmben.
Nézhetetlen 2026.05.02. 18:43 / Bélus és a Balerina
0
10/9
52 hét - 52 új film: 18. hét "Film egy olyan országból, ahonnan sosem láttál még korábban" --> Bolívia. Idén ez az egyik kedvenc filmem. Olyan, mint egy lassú, kimért Móricz-regény. Csak amí...Több
2026.05.02. 18:42 / Jocpappa
0