Legutóbbi vélemények

Jajj. Liam Neesont nem szeretem vígjátékokban annyira. Valahogy neki az akcióhős szerep állt jól régebben. Amúgy meg inkább drámaibb szerepekben képzelném el... Ez a film inkább vígjáték hor...Több
2026.05.02. 18:05 / SaSa
0
Az idei évet ezzel a lenyűgöző, élettel teli és remek életrajzi filmmel kezdtem, mely Michael Jackson, a "pop királya" életét mutatja be a Jackson 5-től a Thriller és a Bad album megjelenésé...Több
2026.05.02. 18:05 / fanni756
2
Rémes , giccses
Ennek alig van köze a regényhez. Néhol inkább visszataszító, mint művészi. Tudtam, hogy csalódás lesz, de nem gondoltam, hogy ennyire. A színészi alakítás csapnivaló. Margot Robbie-nak úgy á...Több
Nézhetetlen 2026.05.02. 17:47 / Settembre
0
A régi város (2016)
Nehéz, lassú fojtó hangulatú film, súlyos dráma az emberi gyarlóság eredményeként. Egyszer meg lehet nézni, de nem kiemelkedő alkotás.
2026.05.02. 17:16 / Ildikó Bacskai
0
Üvöltő szelek (2026)
A film nem a történet miatt zseniális, (mert az egy sokszor újrapróbált, mindenki által ismert történet, )hanem a látvány és filmzene-kombinációk miatt. Művészi színvilág, jelmezek és jelene...Több
2026.05.02. 17:14 / Ildikó Bacskai
0
Lilja 4-ever (2002)
Megrázó realisztikussággal mutatja be a film a valódi prostitúció oldalait, egy fokozottan hátrányos helyzetbe kerülő fiatal lány életén keresztül. Semmi cukormáz vagy szépítés, élesen tolja...Több
2026.05.02. 17:11 / Ildikó Bacskai
1
Ismét egy svéd mestermű született északon...
A Morten Tyldum által rendezett Fejvadászok (Hodejegerne, 2011) egy zseniális alkotás, amely méltán bizonyítja, hogy a skandináv krimi műfaja kifogyhatatlan az izgalmakból. Ez a Jo Nesbø sik...Több
2026.05.02. 17:11 / Bafam
0
Emlék
Számomra azért emlékezetes ez a film, mert még sosem láttam. Viszont ebben a filmben 13 évesen mégis jelen voltam. Éppen ezért szeretném megnézni valamilyen fordításban. Gondolom, a szinkron...Több
2026.05.02. 15:34 / Verestói Zoltán
0
Nem hülye a rendező.
Itt nem feltétlenül a sztorit kell figyelni. Sem pedig a trükköket. Viszont van egy plusz, amit hozzáadott a rendező a látásmódjából és ettől állatira működik ez a film. Mindezt sikerült kép...Több
2026.05.02. 15:05 / puszpang
0

56 2026

/ Sorozat / dráma | romantikus

Alulértékelt őszinteség
Kevesen érzik majd azt az empátiát, akik hajlandóak a felszín alá nézni. Pedig ez a sorozat nem egy klasszikus, sajnálkozó melodráma, hanem egy hús-vér ember dühös, vágyakozó, olykor önző va...Több
2026.05.02. 14:10 / szemtelen
0
Vegyes érzések.
Először is, aki a dialógusokat megírta ezeknek a tízéves gyerekeknek, vizes strandpapuccsal úgy elverném a száját, hogy bekékülne derékig. Senki nem beszél és viselkedik így, pláne ilyen otr...Több
2026.05.02. 13:14 / puszpang
0
Meglepően wholesome lett. Nem vártam sokat, de néha tényleg működik érzelmileg, főleg Danny és Charlie kapcsolata miatt. Animáció oké, sztori klisés, de ha nem vársz Pixar-szintet, teljesen ...Több
2026.05.02. 12:29 / Zsófia
0
Szégyen, hogy 1968-ban csináltak utoljára minőségi történelmi filmet tele tehetséges színészekkel. Pedig ez az átkosban volt.
2026.05.02. 11:36 / metal84
0
jövőbe látó
Hatalmas film, mely a jövőbe látott.
2026.05.02. 11:32 / metal84
0
Nagyon béna film, főleg a történet. A vicces jelenetek nem jönnek át, egyszer se nevettem fel.
2026.05.02. 09:22 / acura steve
0
Az első öt rész maga a dögunalom, érdemben semmilyen említésre méltó esemény nem történik, csak dumálnak. Van ugyan néhány hulla, de az kevés az ember figyelmének lekötésére. A hatodik részt...Több
2026.05.02. 07:41 / Bányai Csaba
0
Full látványorgia, de a humorból kevesebb van, mint a sorozatban, ami kicsit hiányzott. Inkább komolyabb irányba ment el. Néha túl sok karakter van egyszerre, és nehéz követni, ki mit csinál...Több
2026.05.02. 07:01 / Roman
0
Sokat markol, keveset fog. Itt ugyanis az alaptörténetet adó "időutazás" csupán egy nagy erővel beharangozott üres marketingfogás. Akárcsak az al-mellékszereplőkként feltűnő celebek (Ábel és...Több
2026.05.02. 06:58 / janderka
0
Nekem picit olyan volt, mintha újramelegítették volna az első részt, csak modernebb köntösben. A karakterek jók, de nincs akkora fejlődés, mint vártam, és néha túl safe-re megy a sztori. Vis...Több
2026.05.02. 00:46 / Turon
0
Izgalmas.
Nem rosszabb, mint a korabeli hasonló filmek. Semmiképpen ne agyaljunk azon, hogy mit tennénk a szereplők helyében. Mert szerintem semmit. Vagy inkább csak összeesnénk tele gatyával. A film ...Több
2026.05.02. 00:30 / puszpang
0