Legutóbbi vélemények

Ez a film konkrétan olyan, mint egy családi vita karácsonykor, csak felturbózva pénzzel. Vicces, de közben kellemetlenül őszinte. Nem mindenkinek fog működni, de szerintem elég szórakoztató....Több
2026.04.19. 21:15 / makk20
0
Inkább 3/4-ed, néhány logikai bukfenc miatt, de végig le tudott kötni, ami a bő kétórás filmek esetében manapság ritka.
2026.04.19. 20:26 / Rozgonyi Tímea
0

63 2022

/ Sorozat / dráma | vígjáték

Nagyon profi a látvány, a díszletek, meg az egész világ, ahogy kitalálták, remek az alapötlet, jók lennének a színészek, csak akkora nulla a történet, hogy alig hittem el, hogy ennyire nem s...Több
2026.04.19. 19:07 / puszta
0
Igaz történet
Kimaradt, hogy igaz történet alapján készített film. Kissé vontatott. Viszont a nárcisztikus jellemvonásokat jól hozza. A színészi alakítások elég gyengék.
2026.04.19. 10:34 / hajnalfény
0

42 2024

/ akció | sci-fi

Lekötött.
Nem rossz film. Dolgoztak vele. Még átlagosnak sem mondanám, mert attól egy fokkal jobb. Színészi képességek itt-ott észrevehetők voltak. A rendezőnek tűrhetően sikerült felültetni őket a tö...Több
2026.04.19. 00:38 / puszpang
0
Erre mondom, hogy így kár második (vagy többedik) részt csinálni egy filmből. Ha nincs új ötlet, ami legalább közel olyan jó, mint az előző, akkor nagyon nagy csalódást képes okozni. Az Ocea...Több
2026.04.19. 00:30 / SaSa
0
Csodálkozom, hogy 80% alatt áll az értékelése. Persze az emberek ízlése eltérő... mindenben... szerencsére... Én imádom ezt a filmet. És hiába láttam már több alkalommal, szívesen nézem meg ...Több
2026.04.19. 00:20 / SaSa
0

77 2025

/ sci-fi | thriller

Nagyon szórakoztató :)
A plakát egyáltalán nem csábított a film megnézésére. Egy újabb példa arra, milyen nagyot tévedhetsz, ha elsőre ítélsz. Azt hittem, egy öntudatra ébredt, gonosz robotbaba fog halomba ölni mi...Több
2026.04.19. 00:09 / alexa84
0
Felettébb közepes
Nagyon érdekes ötlet az 1970-es évekbeli Belfast környéki IRA sújtotta időszakba és környékre helyezni egy westernfilmet. Itt a fejvadászok és párbajhősök nem lovon járnak, hanem szépen rest...Több
2026.04.18. 23:19 / Ahoj poplacsek
0

43 2020

/ sci-fi

Ha nincs más, akkor nézhető.
Persze nem dobom el az agyam. A színészi munka nincs a toppon, a rendező kicsit jobban odatehette volna magát. Gondolom, a büdzsé nem volt sok. A környezet szerintem elfogadható. A sztori az...Több
2026.04.18. 22:44 / puszpang
0
Figyelmezzetek!
Hagyományosan azok a filmek, melyek Shakespeare életével kapcsolatosak, automatikusan magasabb megítélés alá esnek, felülértékelődnek. Ez érződik Chloé Zhao kínai rendezőnő alkotásán is, mel...Több
2026.04.18. 21:16 / Ahoj poplacsek
1
Stephen King földönkívüli története!
Szerintem ez egy nagyon érdekes film. Az elején a néző nem ért semmit, de szép lassan, ahogy halad előre a film, úgy kezdi el a néző is összerakni a darabokat, és ez jó. Legalábbis én szeret...Több
2026.04.18. 20:47 / Erik Csok
0
“Ne aggódj, nagyi, jó móka a halál!”
Nekem egy nagyon intenzív és nyomasztó élmény volt, pont olyan, amit egy igazi horrorfilmtől várok. Már az elején azt éreztem, hogy valami nincs rendben, és ez a rossz érzés végig ott maradt...Több
2026.04.18. 18:18 / fabuandras
0
Az Idő megadja a választ mindenre.
Oké, kishaver, győztetek, itt a pálya, lehet focizni! De az idő megadja a választ mindenre. Elválik a sz@r a májtól. Anyám, én nem ilyen lovat akartam, mondta az egyszeri parasztgyerek az an...Több
2026.04.18. 15:58 / Bélus és a Balerina
1
Őszintén, kicsit olyan, mintha egy színházi darabot néznél filmen – sok beszéd, kevés akció. Ha bírod az ilyen karakterközpontú sztorikat, akkor be fog jönni, ha nem, akkor uncsi lehet....Több
2026.04.18. 15:41 / vejunkanew
0
Szép és komoly film is egyben...
Stephen Daldry rendezése, A felolvasó (The Reader, 2008), egy végtelenül szép és komoly film, amely a bűn, a felelősség és a személyes tragédiák mélységeit kutatja. A történet a II. világháb...Több
2026.04.18. 14:22 / Bafam
0
James! Ez mi volt???
Amikor leültem megnézni, őszintén szólva már előre éreztem, hogy ez egy tipikusan megosztó alkotás lesz. Az a fajta film, amit vagy nagyon imádnak, vagy egyszerűen nem értik, mi volt a célja...Több
2026.04.18. 13:57 / Elysia Kova
0

68 2026

/ Sorozat / dráma | krimi | misztikus | thriller

A történet tetszett, a szereposztás is nagyon jó... nem tudom, ki hogy van vele, de engem kifejezetten idegesített, hogy 5 percenként ugrált az idővonalakon... emiatt egy idő után el is vesz...Több
2026.04.18. 13:25 / Alexa
1
Őszintén szólva nem igazán tudnám pontosan besorolni, hogy akció–vígjáték vagy valami más műfaj, de az biztos, hogy számomra nem sikerült jól. Egyetlen pozitívumként azt tudnám kiemelni, hog...Több
2026.04.18. 13:15 / Atis206
0
Ez az akciófilm számomra nem sikerült a legjobbra. Elég sablonos alapokra épül, nincs benne semmi igazán kiemelkedő, ami megragadná az ember figyelmét vagy hosszabb távon lekötné. A történet...Több
2026.04.18. 13:11 / Atis206
0