Közösség

Vélemény:

 

75 Családi bunyó

(2019)

Családi bunyó

 
Jumanji175   2021.08.21 09:11
0

Igazság szerint a film a pankráció rajongóinak szól elsősorban, én már évek óta nem néztem eme sportot. Mégis vártam a filmet, egyrészt mert Dwayne Johnson az egyik szereplője (akitől 3 vagy 4 film van csak, amit nem láttam), másrészt mert láttam régen pár mérkőzését Paige-nek, beleértve a filmben is látható bemutatkozó meccsét A. J. Lee ellen. Az a harc a filmben látványosabbra sikerült. Amikor megnéztem, akkor éreztem, hogy ez tényleg azoknak való, akik át tudják érezni a filmet, olyan emberek, akik bunyós családból származnak, vagy versenyszerűen űznek bármilyen harcművészetet. Mindössze 2 jelenet van a filmben, ami számomra tényleg izgalmas volt. A végső harcjelenet és a bunyó Paige és a bátyja, Zak között. Azonban a film tanulságos és motiváló is volt. Megtanít, hogy higgyél az álmaidban, és ha elég kitartó vagy, bármi sikerülhet. A filmben olyan színészek tűnnek fel a produceri feladatot is ellátó The Rock mellett, mint Florence Pugh (Paige szerepében), akit azóta az Oscar-díjas (legjobb jelmez kategóriában) Kisasszonyokban is láthattunk, a Marvel rajongók pedig a Fekete Özvegyben is viszontláthatták Natasha Romanoff (Scarlett Johansson) húgaként. Az édesanyját a Trónok harca Cersei-je, Lena Headey alakítja. Emellett Nick Frost, Vince Vaughn és Jack Lowden kapta a film nagyobb szerepeit. Mindenesetre a nosztalgiáért, és Paige élettörténete miatt (amire kíváncsi voltam) érdemes volt látnom.